Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki ajánlana valami kultiku...

Valaki ajánlana valami kultikus bűnténnyel, esetleg drogokkal kapcsolatos könyvet?(film is jöhet)

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam mint "Emma Cline-A lányok", ami a Manson gyilkosságot dolgozta fel.

2020. jún. 8. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Piedone a zsaru. Nem éppen modern film, de a célnak megfelel.
2020. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Piedone a zsaru??? Te jó ég! Hát akkor ennyi erővel a "Hamis a baba" Bujtor Istvánnal, meg Kern Andrással filmet is mondhattad volna. :D
2020. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. "Tizenhárom" a film címe. :) Nagyon tudom Neked ajánlani. Igazából nagyon jól bemutatja a 2000-es, bár inkább a 2010-es évektől, hogy hogyan változott/változik a fiatalok "kultúrája". A Bulik, drogok, piák, diszkók terén. Tanulságos film, régen láttam már, de kapásból ez ugrott be.


Én például kötelezővé tenném már általános iskola 7.-ik osztályától, amikor már 13 éves korba lépnek a srácok, lányok. Olyan indokkal, hogy "Hogyan ne b*sszuk el a gyerek korunkat kezdőszett" vagy valami ilyesmivel. :D

2020. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Christiane F.: A vegallomas gyermekei, van film is, könyv is. Nagyon kemeny
2020. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
blow/betepve - film igaz törtenet alapjan
2020. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!