Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvassak...

Nikipolett11 kérdése:

Milyen könyvet olvassak unalmamban?

Figyelt kérdés
Fantasy, sci-fi, romantikus lehet, ezeket szeretem. Hasonlóakat írjatok kérlek, mint a Harry Potter, Két lépés távolság, meg ilyesmi. A válaszotokat előre is köszönöm szépen.

2020. jún. 8. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Romantikusnak ajánlom jane Austen, Leiner Laura, és a Bronte nővérek könyveit. A Harry Potterhez hasonlót még nem találtam, de ha mindenképpen kell akkor: Gyűrűk ura, Rumini, stb. Remélem tudtam segíteni!
2020. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Outlander sorozat? Szerintem nagyon jó.
2020. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Remélem, ezek közül megtetszik pár:


Fantasy:


Brandon Mull: Égi fosztogatók

Holly Black, Cassandra Clare:Magisztérium sorozat ( A vaspróba, A rézkesztyű, A bronzkulcs, Az ezüstmaszk, Az aranytorony)

Rick Riordan: Percy Jackson és az olimposziak sorozat ( A villámtolvaj, A szörnyek tengere, A titán átka, Csata a labirintusban, Az utolsó olimposzi)

Rick Riordan: Az Olimposz hősei sorozat ( Az elveszett hős, Neptunus fia, Athéné jele, Hádész Háza, Az Olimposz vére

Rick Riordan: Kane krónikák ( A vörös piramis, Tűztrónus, A kígyó árnyéka)

Soman Chainani: Jók és Rosszak Iskolája sorozat (Jók és Rosszak Iskolája, Itt nincsenek hercegek, Jótett helyébe, Az én váram)

Tonke Dragt: Levél a királynak sorozat ( Levél a királynak, A Nagy Vadon titkai)


Romantikusak:


Cookie O'Gorman: Nindzsalány

Kelly Oram: Sz mint szűz sorozat ( Sz mint szűz, A mint aszkéta)

Kelly Oram: Cinder és Ella sorozat ( Cinder és Ella, Örökkön-örökké)

Kelly Oram: Szívzűrterápia strébereknek sorozat ( Szívzűrterápia strébereknek, Csókelvonó kockáknak)

Leiner Laura: Bexi sorozat ( Késtél, Hullócsillag, Illúzió, Nélküled, Valahol, Egyszer)

Leiner Laura: A Szent Johanna gimi sorozat ( Kezdet, Együtt, Egyedül, Barátok, Remény, Ketten, Útvesztő, Örökké)


Romantikus-fantasy:


Cassandra Clare: A Végzet Ereklyéi sorozat ( Csontváros, Hamuváros, Üvegváros, Bukott angyalok városa, Elveszett lelkek városa, Mennyei tűz városa)

Cassandra Clare: Pokoli szerkezetek sorozat ( Az angyal, A herceg, A hercegnő)

Ellen Schreiber: Vámpírcsókok

Jaymin Eve, Leia Stone: Parázs

Kim Harrison: Hollows sorozat ( Boszorkányfutam; A jó, a rossz és az élőhalott; Bárhogyan, csak holtan ne; Egy maréknyi búbájért)

Sarah J. Maas: Üvegtrón sorozat ( Üvegtrón, Éjkorona, A tűz örököse, Árnyak királynője, Viharok birodalma, A hajnal tornya, Felperzselt királyság)

2020. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jézusom, köszönöm szépen 😍😍😍
2020. jún. 9. 08:08
 5/6 anonim ***** válasza:
CSak így bedobok fantasy nak még nagyon underrated fantsztikus könyveket. Démon-ciklus Hollóárnyék-trilógia Az idő kereke sorozat (ez persze ismert elsimert de azért na) Darran shan összes könyve. Ezek a kedvenceim.
2020. jún. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen 😍😍
2020. jún. 13. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!