Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyiért vennétek meg ezt a...

Mennyiért vennétek meg ezt a könyvet?

Figyelt kérdés

Kemény borítós, ragasztó kötéses, nincs benne kép, 120 oldalas, szerelmes történet, A/5-s lapméretű. Mennyiért vennéd meg? Mennyit adnál érte?

(így látatlanban)


2010. júl. 31. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy milyen régi. Van csomó ilyen régi szerelmes történet antikváriumokban, amiket nagyon olcsón meg lehet kapni. 1000 Forintnál biztos nem adnék érte többet (kivéve, ha ismerném a könyvet és régóta nagyon meg akarnám szerezni)

Egyébként van olyan régi könyvem ami szintén kb 120 oldalas és 200 forintért meg lehet venni!

2010. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2000-2500Ft, bár attól függ...nekem fontos, hogy hogy néz ki a borító, és ha fellapozom, és beleolvasok, egyből elragadjon a sztori...

Ha ez nincs meg, akkor nem veszem meg.

2010. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Csak annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy én új kiadású könyvre gondoltam...természetesen a régi könyvek már egy más kategória, ahogy az előttem szóló is leírta.

2010. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maximum 2000 forintért. Te írtad?
2010. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
120 oldalhoz minek kemény borító?
2010. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én ezt NEM hiszem el...

kiteszek egy kérdést és vki mindig kötekedik.

Minek kemény borító?

Mert én olyat szeretnék.

Nehezebben szakad, jobb, nem gyűrődik.

Muszáj eltérni a témától, kedves kötekedő?!

2010. aug. 6. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!