Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter vagy Twilight?...

Harry Potter vagy Twilight? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Gondolom a legtöbben mindkettőt utáljátok, de mégis melyiktől kaptok kevésbé hányingert?

Én egyébként HP fan vagyok. :)

Köszi.


2010. júl. 31. 22:45
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%
Herri
2010. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Ezt én nem hinném, hogy a legtöbben mindkettőt utálják. Amúgy a Harry Potter nagyon jó(mindegyiket többször is olvastam), én olvastam mindkettőt, de a Tvájlájt szerintem gagyi.
2010. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
21%
Twilight :) Nekem a Harry Potter könyvek unalmasak voltak,azért végig sem olvastam őket.Twilightból meg kiolvastam mind a négy könyvet.
2010. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Azért olvastad ki a Twilightot, mert az felel meg az értelmi szintednek. Kiszámítható sablonsztori. :)

A Harry Potter viszont meglepetésekkel teli. A Twilightban tudtad, hogy Bella vámpír lesz, és majd dúl a láv közte meg Edward közt. A Harry Potterben viszont az utolsó pár fejezetig azt se tudtad, hogy Piton igazából jó, és szerelmes volt Lilybe, stb. ;) Szóval nem unalmas, ellenben az Alkonyattal.


Amúgy azért írtam, hogy mindkettőt utálják sokan, mert sokak szerint mindkettő divat meg sablon. Pedig a HP nem. :P

2010. júl. 31. 22:55
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

A kettő közül a Harry Potter. Bár azért vannak nála lényegesen magvasabb gondolatokkal rendelkező könyvek.


Twilight se rossz, csak az a fajta olvasmány, amit akkor veszek elő, ha teljesen ko az agyam és nem bírna koncentrálni valami nehezebb dologra.

2010. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom miért kell rögtön leszólni.Azt irtam,hogy nekem unalmas a Harry Potter erre rögtön belém kell kötni.-.- Amúgy meg az értelmiségi szintnek semmi köze ahhoz,hogy melyik könyv tetszik nekem.Ez csak izlés kérdése.Minek raksz fel ilyen kérdést,hogyha nem tetszik,ha valaki mást szeret,mint te?
2010. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
58%

Harry Pottert régen imádtam, de a 7. rész után rájöttem, hogy ez az egész gyakorlatilag Gyűrűk Ura második világháborús eszmeiséggel (Voldi-náci, Dumbi-komcsi, Harryék- szövetségesek) varázslattal megfűszerezve. Meg amikor Rowling kijelentette, hogy Dumbi bu.zi...Azóta egy betűt sem olvastam belőle.

Twilight-ot elkezdtem, de nem túl irodalmi mű, nyálas, a jelképrendszere fail (bárány-Bella, oroszlán- Edward, hát Bella egy ribanc és agresszív is, inkább ő az oroszlán, Edward meg valami langyi papucs, inkább ő a bárány) letettem, mielőtt vödör lett volna belőle.

2010. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Harry Potter:D
2010. aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A Harry Potter nagyon jó, imádom, a Tvájlájtról inkább nem mondok semmit, mert nem olvastam, csak a filmeket láttam, de azok nagyon nem tetszettek, meg az alapsztori sem tetszik...
2010. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
25%
Olvastam mindkettőt, mindekettőt szeretem, de nálam a Twilight nyert. Kicsit valósabb érzéseket mondd el számomra, és ahogy a HP-t pont 10-11 évesen olvastam ki, mintahogy a könyvem kezdődik, úgy, a Twilight-ot is nagyon szeretem, megértem, és szémomra ez izgalmasabb. Már 15 vagyok, és imádoma Twilight-ot nem úgy persze,ahogy a hüje pi... Igazán megértem amit leír, ezért szeretem a könyvet. a Harry Potter, nem egy érzéséről ebszél, szerelem sincs benne olyan sok, és a kaland, kicsit ez az akció erősebb benne, mitn a szerelem a Twilight-ba. Nálam egyértelműen: TWILIGHT
2010. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!