Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki egyszerre 2 vagy több...

Aki egyszerre 2 vagy több könyvet olvas! Hogy csináljátok, mi a módszer?

Figyelt kérdés
szeretnék egyszerre két könyvet olvasni: egy komolyabb hangvételű, nehezebben olvasható és egy szórakoztató irodalmi művet, de nem tudom hogyan építsem be a mindennapjaimba, hogy ne az legyen, hogy a könnyedebb regény olvasásával elhúzok előre, a másikkal meg nem haladok...

2020. jún. 19. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is lehet 2 könyvet egyszerre olvasni! Csak felváltva :)
2020. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy olvasom a komoly könyvet, de amikor nincs hozzá hangulatom, akkor leveszek a polcról egy könnyebb könyvet. Igen, én is azzal szoktam jobban haladni, de ez ellen nagyon nem tudok mit tenni. Max. oszd be fejezetekre.
2020. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Van a könnyebb, amit buszon, villamoson, vonaton, utazáskor szoktam olvasni. A másikat meg itthon.

Nyilván, ha nem utazok sokat az adott időszakban, akkor nem tudom ezt megoldani, ilyenkor általában akkor veszem elő a könnyebbet, ha a másik kellőképp lefárasztott.

2020. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez olyan, mint amikor több sorozatot nézel.

Én egyszerre olvasok szórakoztató irodalmat, egy szépirodalmat, két szakirodalmat. Mármint felváltva, de értsd jól!

2020. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kb úgy, ahogy #2.


De volt már olyan is, hogy egyszerre 5 könyvet olvastam. Néha egyszerűen csak máshoz van kedvem, és akkor kerítek valami mást, közbe pedig nő az olvasás alatt lévő könyvek száma. Aztán előbb-utóbb utolérem magam, és mindent elolvasok, amit elkezdtem. Utána pedig kezdődik az egész előről.

2020. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy szoktam, hogy ha a komolyabb jobban megterhel, akkor félre teszem. A Megszámolt babák c. könyvet már két hónapja olvasom, pedig nem hosszú, csak lelkileg terhel a téma. Közben elolvastam Wolfgang Hohlbeintől az Áradatot, Scott Lynch Az úri csirkefogó sorozat második részét, meg már a harmadik részt elkezdtem. Igazából szerintem nincs megoldás arra, hogy egyszerre haladjunk két könyvvel, ha az egyik komolyabb hangvételű. Ha magamra akarok erőltetni valamit utálni fogom, és tuti nem fejezem be soha.
2020. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!