Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kérhetnék egy építő jellegű...

Kérhetnék egy építő jellegű kritikát a könyvemről?

Figyelt kérdés

Tavaly júliusban kezdtem el az írást, így nem olyan régóta vagyok benne ebben a világban. Igazából csak fanfictiont szeretek írni, azon belül is inkább Forma-1-es ficeket,de igazából sok közük nincs hozzá, max annyi hogy a főszereplő versenypilóta. Esetleg ha valakinek van szabadideje az adhatna egy normális, építő jellegű kritikát, hogy neki mi tetszik a ficben és min kéne javítanom.

Priviben küldeném el a wattpad fiókom, és mivel több ficet írok nekem mindegy hogy melyiket akarja elolvasni aki szeretne kritikát írni. Plusz majd leírom az életkorom is, kérlek majd vegyétek figyelembe, és azt is hogy csupán egy éve írok :D



2020. jún. 20. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem írhatsz, szívesen segítek, amiben tudok. :)
2020. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is szívesen beleolvasnék ;)
2020. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!