Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek a wattpadon...

Véleményeznétek a wattpadon írt Harry Potteres fanfictionomat? Eddig 2 fejezet készült el belőle! Építő jellegű kritikákat is várok!

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 28. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy BAGLYOM van, Kellynek pedig egy macskája van

Figyelj arra, hogy itt ha kihagyod az első "van" szót, jobb.

Gellért, (mivel így hívták a BAGLYOMat) pár napja került hozzám. Gyönyörű barna BAGOLY volt.

Szóismétlés.


Ha zárójelbe raksz egy hasznosabb információt, annak semmi értelme. Inkább legyen hosszabb a mondat, de ez így zavaró.


"...hogy hogy is mondjam (?) mit keresek itt?"

mi ez a mondatban lévő kérdőjel?


Voldemort nagyúr megerősödött

Miért mondja el egy gyereknek, hogy veszély fenyegeti? Logikátlan. Elmondaná a többieknek, akik elkezdenének pánikolni...


"Csinos ruhában volt..."

Egy ruha szép. Te lehetsz benne csinos, de maga az öltözék nem lehet az, pontosabban nem szokás ezt így leírni.


"újjú"

ujj vagy új? Helyesírási szótár. Ha neked nem megy, legalább nézesd meg valakivel, akinek igen.


"Mert olyan ügyes varázsló, hogy bekötött szemmel is el tud bánni bárkivel az iskolában(mondjuk a tanárokkal azért nem :D))"

Ez így mi? Értem, hogy vicces akarsz, lenni, de ez így inkább csak szimplán rossz.


[11:00-a vonat indulása]

Ezt csak én nem értem, miért?


"megnéztük az ottani látványosságokat.....bementünk az ottani..."

szóismétlés.

Utána néhány mondattal átkelni-átkelni


Utána zárójelbe írsz megjegyzést. Molly elfordulását beírhattad volna oda is.


Nem baj, ha egy mondat akár két sor, nem muszáj 5 szóba bepréselned.


Willy, Willy, Willy....



Második fejezet.

Minek rakod be az órarendet? Jó, hogy ennyit foglalkoztál vele, de ezt így nem. Képzelj egy könyvet. Ott sincs órarend nyomtatva egybe se.


Szülök, szülők...

Hagrid, Hagrid


Bementünk, aztán felmentünk...


Miért fontos, hogy az ötödik emelet 115-ös szobája Matthew irodája?


Összegezve: Nem tudom, nekem nem jött be. Eddig semmi történet (bár ez két fejezet volt csak, szóval még lehet.

Rengeteg a szóismétlés.

A második fejezet jobb, mint az első, gyakorlásnak elmegy, de ne várj tőle díjakat.


Hány éves vagy? Fiú vagy lány?

És bocsi, ha ez így egy kicsit bántó lett, nem akartam, de te kértél véleményt.

2017. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy elolvastad! Nem, nem bántó, meg amúgy sem vagyok sértődős típus! Az órarendet azért raktam bele, mivel gondoltam érdekes lehet, vagy valakit érdekel, hogy hogy néz ki egy roxforti órarend! A baglyomat szóismétlés, tudom, kijavítom. Az ,,újjú'' elírás, sok történetben lehet fellelni apróbb (ékezet) hibákat. A legizgalmasabb események nem egy könyv elején történnek, de ezt Te is írtad!


Nagyon szépen köszönöm, mégegyszer;

AlbDumb

2017. jan. 30. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
De arra is válaszolnál kérlek, hogy hány éves vagy/fiú/Lány?
2017. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
13 éves, fiú.
2017. jan. 30. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak szerettem volna én is véleményt kérni a saját wattpad történetemről, de azt inkább lányok tudnák élvezni
2017. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írd meg az URL címét! Véleményezem!
2017. jan. 30. 18:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen néven találhatlak meg?
2017. jan. 30. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, de ezt fiúként olvasni elég fura lesz :'D

2017. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a sztori 😊 Oké, egy- két helyen helyesírási hiba, és szóismétlés, de belefér. Az, hogy a diákok veszélyben vannak már bocsi, de egy kicsit hülyeség. És az, hogy ezt Dumbledore még közli is velük...ez nem rá vall. De egyébként nem rossz, jöhet a folytatás
2017. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!