Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet kérjek szülinap...

Milyen könyvet kérjek szülinapomra barátoktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval lesz egy ilyen szülinapi bulim,ahova ugye jönnek barátok,kérdezik mit vegyenek nekem szülinapomra...(Mondtam hogy köszi,nem kérek semmit,de mindenképp szeretnének adni valamit...) Szeretek olvasni,szóval sztm egy könyvet kérnék. Mennyi az az összegű könyv,amit még nem bunkóság kérni? (Nem szeretném,hogy erre sokat költsenek...) Tudtok nem olyan drága,de jó ifjúsági könyveket ?

Előre is köszi a válaszokat :)



2020. jún. 28. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

-Ajándékutalvány?

-Nézz ki a moly.hu-n fülszöveg alapján mit olvasnál (az ár beszerzési hely függő)

(-Összefogva ebookolvasó?~ 25-30 ezer->nálam nyert a dolog)

2020. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen,szerintem a könyvutalvány lesz,az nagyon jó ötlet,köszi :) (e-book olvasóm már van,csak most vissza szeretnék szokni az "igazi" könyvekre)
2020. júl. 2. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!