Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez az erotikus regény?

Melyik ez az erotikus regény?

Figyelt kérdés

Még tavaj olvastam a telefonomra letöltve és nemrég eszembe jutott. De sajnos a már említett telefonon az ügyetlenségem áldozata lett és a wc-ben végezte...úgyhogy nem nagyon van meg a címe.


Úgy indul az egész hogy a főszereplő csaj lelép minden nélkül othonnról. (megcsalta a pasija) egy barátnőjéhez megy lakni de kicsit elveszik és egy random kisvárosban köt ki. Egy kocsma(?) előtti parkolóban látja ahogy egy csávó egy csajjal erőszakoskodik(azt hiszem a lány neve gloria) és főszereplőnk hős amazonként ugrik az erőszakoskodó hátára. (itt nem nagyon tudom mi történik) valahogy egy helyi pasi felajánlja hogy aludhat nála a fsz (amúgy a pasi nővére a kocsmában melózik) az elején nincs köztük semmi de aztán lefekszenek eymással meg egymása szeretnek aztán a pasi mivel katona lelép kiküldetésre. A fsz-őnk talál egy elzárt pincét/szobát ahol a pasi előző,halott feleségének a holmijai vannak (a nő terhes volt és autóbalesetben halt meg) a fsz összebarizik a halott feleség anyukájával (na ez nekem kicsit beteg) utána már csak az van meg, hogy az erőszakoskodó megpróbálja kinyírni őket


Ui.: sorry mindenkinek az írásjelek és nagybetűk hiánya miatt valamint bármilyen mondat szerkezet elhanyagolásáért. Fáradt vagyok (az örök legjobb kifogás mindenre).



#könyv #regény #erotika #randomkisváros #hősamazon
2020. júl. 4. 02:38
 1/2 anonim válasza:

[link]

Talán ez?

2020. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ez az!!
2020. júl. 4. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!