Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valami hasonló?

Valami hasonló?

Figyelt kérdés
Olyan krimi, thriller vagy horror könyvet keresek, aminek sztorija hasonlít a Sikoly vagy a Tudom mit tettél filmekre.

2020. júl. 5. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Na, hát nekem vannak itt összeírva könyvek, de még nem olvastam egyiket sem nagyon (egy kivétellel), így nem biztos hogy jókat ajánlok, de nézz majd utána, hátha végül megtetszik valamelyik.

Thriller: Útvesztő (James Dashner), Mindhalálig (J.L. Armentrout), Gyilkos társás (J.S. Carol), Sötét folyósok (Lois Duncan [Tudom, mit tettél tavaly nyáron írója] ) Ismerősnek jelölt (Laura Marshall)

Krimi: Bár igaz lenne! (Marybeth Mayhew Whalen), Minden csúf és csodálatos dolog (Bryn Greenwood [annyira nem rossz könyv, de inkább a romantika (ha lehet annak nevezni) dominál benne] ), A néma gyermek (Sarah A. Denzil), Végzetes játék (Anni Taylor)

Horror könyveknek meg a Stephen King-es írásokat mondanám.

Remélem tudtam segíteni:)

2020. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike. Az útvesztőt trilógiából az első két könyvet olvastam és nekem nagyon tetszettek. A filmek se rosszak de nem az igaziak.
2020. júl. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!