Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy egyiptomrol szolo könyvet...

Egy egyiptomrol szolo könyvet keresnék. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Kiskoromban volt egy konyv, ami egyiptom vilagarol szolt kb. Inkabb csak kepek voltak benne, de talan iras is(nem nagyon emlekszek:()).

Volt benne olyan hogy volt egy regi kep es elhelyeztek a kepen olyan dolgokat, ami abba a korba nem nagyon illett oda es meg kellett keresni(pl repulo )

Kulombozo szimbolumok is voltak, a mumifikalasrol volt szo talaj igy a konyv vege fele.

Vekony konyv volt azt hiszem.

Es nem ilyen regeny kulseje volt(ugy ertem nem az a tipikus meretu), magassagra eleg nagy volt, de egyiptom vilagarol szolt az egesz.


Talan Babilon kiados volt.


Tudom eleg furan fogalmaztam meg, de nagyon keves emlekem van rola(sajnos).

Koszonom elore is a valaszokat!!❤️



2020. júl. 7. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy az előbb szemétségből linkeltem be, úgy téve, mintha megtaláltam volna, kiszúrva veled ezzel, hogy örülj meg neki és csalódjál, aztán rájöttem,hogy nekem is rosszul esne az ilyen tréfa, de ki tudja, hátha köztük lesz.
2020. júl. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Talán az egyik az, de nem igazán emlékszek sajnos:(

De köszönöm!

2020. júl. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!