Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudok rendelni magyar...

Honnan tudok rendelni magyar nyelvű Killing Stalking mangát?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen hallottam erről a mangáról, online viszont nem szeretek olvasni, meg nem is találtam sehol. Nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen ez a manga, de fingom sincs honnan tudnám megrendelni ><"

A válaszokért előre is arigato! ^^



#rendelés #manga #Otaku #killingstalkingmanga
2020. júl. 11. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyar nyelven sehonnan, mivel nincs hivatalos magyar nyelvű kiadása. Maximum angolul tudod megrendelni. Ha egyáltalán angolul kiadták.
2020. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul nem adták ki. A Killing Stalking amúgy egy manhwa.

Amúgy könyörgöm, ne használj random japán szavakat, mert nagyon ciki.

2020. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes is írta, az egy manhwa, azaz koreai képregény.
2020. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Uh, bocsi hogy mangának írtam-

Tényleg csak hallottam róla, nem tudtam hogy manhwa :/

kettes, miért lenne ciki? 🤔

Ha nem tetszik, nem kell nézni ☺️

a többieknek pedig, azért köszi, megkeresem valahol online :cc

2020. júl. 12. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem a második vagyok, de azért ciki, mert magyarul beszélsz, japánul meg nem. Butának tűnsz tőle.

A japán egy nyelv, amit emberek beszélnek vagy születésüktől vagy pedig erőfeszítést tesznek, hogy megtanulják. Nem valami cukcsi-mukcsi kislányos trend, amit bedobsz, hogy aranyosnak tűnj.

Az okos ember nem dobálózik oda nem illő szavakkal, ráadáasul olyan nyelven, amit egyébként nem is beszél.


Lehet szeretni valamit anélkül is, hogy magadat járatnád le és tiszteletlen lennél magával a dologgal szemben.

2020. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előzővel. Sajnos nekem vannak olyan ismerőseim is, akik az ilyen szavakat szóban is használják. Az egyik közülük a legroszabb, mert minden mondata után odateszi, hogy "UWU" ('úvú'), meg hogy ez meg az mennyire "kawaii". Komolyan, néha az idegeimre megy. Nem rosszból, de egy 20 éves lány, mint ő, már igazán kinőhetne az ilyenekből.


Visszatérve a kérdésedre kedves kerdező, mint ahogyan azt a többiek is már említették a Killing Stalkingnak nincsen magyar nyelvű kiadása, viszont én ismerek egy olyan oldalt, ahol megvan az online magyar fordítása. Ennek az honlapnak a neve AnimeAddicts, ahol sok más magyarra fordított mangát vagy manhwát megtalálhatsz.

2021. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!