Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyveket keresek, amik...

Olyan könyveket keresek, amik hasonlóak az Intikam, vagyis Bosszú nevezetű török sorozathoz. Ötletek?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet keresek, mint a Bosszú című sorozat, a török változata. Persze nem pont ugyanolyat.

Olyan érdekelne, amelyben egy nő/lány a főszereplő, és még nagyon fiatal korában történik vele, vagy a családjával valami, amiért később bosszút akar állni.

Jó lenne, ha lenne egy vagy több társa a bosszúja során, akik tudnak mindenről.

Nekem a sorozatban nagyon tetszett, hogy a főszereplő összejött a gonosz család egyik tagjával, és felhasználta őt.

Örülnék ha nem romantikus cselekményre épülne :D lehet benne, de a főszereplő lány ne arra koncentráljon egész végig, ne adja fel a tervét.

Ha tudtok ajánlani, írjatok :) De ha valami hasonlót tudtok, és nektek tetszett, jöhet az is.

Hallottam a Revenge nevű sorozatról is egyébként, de azt mondják hogy abban sok gyerekesebb jelenet van. Lehet hogy nem igaz, tudom, de most inkább olvasnék.



2020. júl. 18. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Angolul tudok egyet.

Ryan Graudin - Wolf by Wolf

Két részes, én csak az elsőt olvastam. Zsidó lány, meg akarja ölni Hitlert.

2020. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!