Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyar uralkodók és regények...

Magyar uralkodók és regények oldala?

Figyelt kérdés

Pár éve nagy örömmel fedeztem fel a neten, hogy egy kitartó honfitársunk uralkodók szerint rendszerezve összeírta egy táblázatba a magyar szerzők itthon játszódó történelmi regényeit. Tehát például mely regények játszódnak Szent István vagy Könyves Kálmán korában. Már akkor sem volt friss az oldal, ugyanis hiányoztak az utóbbi kb 10 év űj szerzői hullámának (kis túlzással áradatának, hiszen ma hosszú szünet után a magyar történelmi regény kategória újra a "reneszánszát", feltámadását éli) munkái.

Emlékezetem szerint írtam is az oldal gazdájának erről, de nem válaszolt. Lehet, hogy már akkor sem élt, és ez indokolta a hiányt. Mostanában szerettem volna átnézni a nagyon precízen összeállított, több száz könyvet megadó táblázatot, ám sehogy sem sikerül előkeríteni a netről. Vajon Ti találkoztatok vele, fönt van még?



2020. júl. 22. 21:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!