Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki hány évesen olvasta Frank...

Ki hány évesen olvasta Frank Herbert: A dűne?

Figyelt kérdés
A fiatalabbak számára is érthető?

2020. júl. 25. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen, de sajnáltam, hogy nem korábban, mert nagyon bejön.
2020. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
16-17 körül... És teljesen érthető volt - azt leszámítva, hogy a teljes megértéséhez nem elég egyszer olvasni...
2020. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen akartam olvasni de akkor még annyira nem volt érthető számomra viszont 17 évesen kiolvastam és úgy már sokkal érthetőbb volt
2020. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem rég olvastam el, 26 évesen. Szerintem 16 éves kortól már olvasható.


Most a harmadikat olvasom, de a folytatások már nem tetszenek sajnos. Én azt tanácsolom, hogy az elsővel fejezd is be.

2020. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
@4: a harmadik... Az ha jól tudom, a Dűne gyermekei. Tény, hogy nem a legélvezetesebb, de igen fontos része a történetnek. A következő kötet, a Dűne Istencsászára már nagyobb léptékű történet; az utolsó két könyv (a Dűne eretnekei illetve a Dűne Káptalanház) pedig a tökéletes megkoronázása az egésznek. Kitartás!
2020. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Jaj ne, pedig már úgy terveztem, hogy nem olvasom tovább. Igen a gyermekei. Alig halad valamit a sztori, lassú nagyon, és szinte csak vég nélküli filozofálásból áll. Már a második is ilyen volt, abból sem értettem sokat. Hiányzik az első könyv pörgős cselekménye, és a világépítés is, ami a folytatásokban sajnos elmarad.


Azt mondod a 4. könyv az elsőhöz hasonlít inkább? Mert akkor lehet kap még egy esélyt a Dűne univerzum.

2020. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha elolvasom az első részt, akkor abban lezáródik a történet vagy maradnak befejezetlen szálak, amiket csak a következő részben fejeznek be?
2020. aug. 20. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Lezárt történet az első könyv, nincs cliffhanger sem a végén. Persze a folytatás lehetősége benne volt, amivel sajnálatomra élt is az író. Nekem nem tetszik az irány, amerre elvitte a történetet, de sokan szeretik a folytatásokat is. Lehet neked is bejönnének, én viszont már bánom, hogy nem szálltam ki időben.
2020. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!