Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok anyukám születésnapjára?

Figyelt kérdés
Most lesz 39 éves, és egy könyvvel szeretném meglepni, Persze, tudom, nekem kell ismernem őt, és tudom is, hogy milyen típusú könyvek érdeklik, de jól jönne, ha ajánlanátok pár ilyen témájú/jellegű könyvet. Nagyon tetszett neki Rhonda Byrne: Titok című könyve, szereti a párkapcsolatokat, szerelmet, női mivoltot elemző, enyhén pszichológiai tartalmú könyveket (Csernus: A Nő című könyve is tetszett neki), illetve a kis romantikával, de mindenképpen érzelmekkel gazdagon megtűzdelt történeteket, nagyon empatikus és érzékeny lélek, illetve olyan mű is szóba jöhetne, amiben erős anya-lánya kapcsolatot mutatnak be (köztünk is kivételesen erős ez a kapocs). Gondoltam esetleg Németh Lászlótól az Iszonyra, ez mintha 70%-ban az ő életéről szólna, persze a gyilkosságot nem ide értem, valamint William Hoffer- Betty Mahmudi: Lányom nélkül soha című könyvéről is sok jót hallottam. Szerintetek?
2010. aug. 3. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Daniel Steel: Szenvedély.
2010. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jodi Picoult - A nővérem húga

[link]

2010. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jeannette Walls : Az üvegpalota

(Majd írd meg, hogy végül melyiket vetted meg)

2010. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsó kettő tetszett, de a könyvesboltban megakadt a kezem egy könyv felett, és a sors kezének döntésében bízva, azt vettem meg, már el is kezdte, és eddig tetszik neki. Amiről szó van: [link]
2010. aug. 6. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

22:45-ös vagyok

Akkor jó. :) És boldog szülinapot anyukádnak. :)

2010. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Da Vinci kód. az én anyulámnak nagyon tetszett.
2010. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!