Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A FSZEK olvasótereiben most...

A FSZEK olvasótereiben most mennyire jellemző, hogy leülnek az emberek?

Figyelt kérdés
Kicsit idiotan ereznem magam, hogyha csak en lennek ott meg a konyvtarosok. :D
2020. júl. 30. 09:45
 1/2 FarkasKölyök. ***** válasza:

Szia!

Nem tudom aktuális-e még, de a Központi Könyvtárban ücsörögnek emberek. Olvasgatnak és tanulnak/jegyzetelnek egész sokan, inkább a magánórákat tartók tűntek el. Eleve lecsökkentették az ülőhelyek számát a covid miatt és ha kicsi az asztal akkor 1 asztalhoz 1 szék/fotel tartozik most, ha nagyobb akkor is max 2-3 és a 1,5 méteres távolságtartás + maszkviselés is megvan (ezért is lenne nehéz órát tartani most). Ezeknek a helyeknek a 80% foglalt volt mikor legutóbb bent voltam (augusztus első hete). Szóval a Központiban nem éreznéd magad idiótán, az tuti. A többit nem tudom. De felesleges idiótának érezned magad azokban is, ők döntöttek úgy, hogy megnyitják az olvasótermeket, akkor használd nyugodtan, akárhányan is vannak ott rajtad kívül. Én azt vettem észre, hogyha egy valaki veszi a bátorságot és leül (pl te), akkor elég hamar csatlakoznak hozzá többen. Ha meg nem, akkor sincs semmi, jogod van ott ülni, nem csinálsz vele semmi rosszat.

2020. aug. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia,

Nagyon köszi, hogy írtál! :) Abszolut aktuális még, és én is a központiba mennék. Így akkor már megyek is :D

Köszönöm szépen még egyszer :)

2020. aug. 20. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!