Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen műfajú könyveket...

Milyen műfajú könyveket olvastok leginkább mostanság? Szavazz vagy kommentelj! Köszönöm.

Figyelt kérdés
Dráma, horror, thriller, erotikus, romantikus

2020. aug. 1. 15:37
A kérdező szavazást indított:
dráma
horror
thriller
erotikus
romantikus
24 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában a ifjúsági romantikus krimik érdekelnek :)
2020. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol maradt a fantasy?
2020. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hűha. Hát én vagy horrort vagy fantasy-t szoktam olvasni (Lovecraft és Narnia forever) de pont most kezdtem el egy ifjúsági kalandot az egyik barátom ajánlására.
2020. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert hamarosan új regényt írok, és én ezekben a műfajokban dolgozom kizárólag :-) tehát, ezt felfoghatjuk egy kis statisztikának is :-) szóval, köszönöm a válaszokat bármennyi is lesz :-)
2020. aug. 1. 16:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább olyat írj amihez kedved van, minthogy a az olvasóknak akarj megfelelni
2020. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
chh... nem az olvasóknak akarok megfelelni, csak érdekel ki, mit olvas ezek közül :-D nem kell itt kiforgatni mindent! Tessék szavazni, azt kész :-D köszi.
2020. aug. 1. 16:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak jótanácsnak szántam mert elég sokan azt csinálják amit leírtam 😀
2020. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

a fantasy és a scifi kategóriák nagyon lemaradtak a szavazásról XD


Én katonai és erotic fantasykat olvasok főként.

Marko Kloos,John Scalzy,Nalini Singh,J D Robb...

2020. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 belapus ***** válasza:
100%
Hatodik kategóriának legalább a Más műfajú lehetőséget betehetted volna.Ha te nem is ismersz többet, mások talán igen.
2020. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én sírok... nem bírom már :-D komolyan. Már nem is érdekel, ki-mit szavaz, totál elment a kedvem. Azt nem értem, mi a francnak kell ökörségeket kommentelni, miért nem lehet szavazni és kész?! :-D Mit kell mindenbe belekötni? Ott vannak a műfajok, oda van írva, miért csak ezek, és miért csak ennyi, erre: betehettem volna mást is :-D Hallod?! Tuti, hogy Molyos vagy :-D 1000% mert azok ilyen érthetetlen f@szkalapok :-D
2020. aug. 2. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!