Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedvenc könyvetek? És mi volt...

Kedvenc könyvetek? És mi volt az első könyv amit elolvastatok?

Figyelt kérdés
Mért pont az?nemed és korod?
2010. aug. 3. 22:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
grimm mesekönyv, nagy betűkkel. mert untam, hogy midnig anya olvas csak belőle... 4 évesen tanultam meg olvasni:), de ez idősebb és roppantmód ráérő unokatestvéreim hatása... 20/l
2010. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

én azért mert anyu már nem olvasta el nekem többet. a kiskakas gyémánt félkrajcárja volt a mese címe,képeskönyv volt. kedvenc könyvem pedig danielle steel: gyalázat

16/L

2010. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mármint úgy képeskönyv,hogy teli volt képekkel és nagy betűkkel alatta a mese xD
2010. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
kedvenc könyved?és miért?ezekre nem válaszoltál:D
2010. aug. 3. 22:19
 5/20 anonim válasza:

az első igazi künyvem a harry potter volt 8 évesen.

és még mindig az a kedvencem . na meg a twilight

2010. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
bocsánat, a kedvencem Szabó Magda: Für Elise és Margaret Mitchell: Elfújta a szél. elsőnél, mert imádom SzM stílusát, ha nem olvastad, akkor tedd meg, ez a mű egyszerűen tökéletes. a másik pedig azért, mert Scarlettel együtt beleszerettem Rhettbe:D gagyi, de így igaz:)
2010. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az első egy mesekönyv volt nem emlékszem a nevére, de ami igazán megszerette velem az olvasást az Jókaitől Kárpáthy Zoltán volt azóta is ez a kedvencem, de még nagyon tetszik a mai regények közül pl: Tükörkép, és A hajnali varázslat.


És neked kedves kérdező?


19L

2010. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A Tükörkép és a Hajnali varázslat melyik irótól van?

Hát nekem Paulo Coelho:Az alkimista,Tizenegy perc...Stephanie Meyer:Napfogyatkozás..és még rengeteg más.szeretek olvasni.16-L

2010. aug. 3. 22:28
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Rogers Marylyle: A hajnali varázslat

Daniel Steel:Tükörkép a végét végig sírtam nagyon jó könyv

2010. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Vérgibbon ***** válasza:

Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika Vadonjaiban. Az első mű amit olvastam nem könyv hanem egy Dörmögő Dömötör volt.


34/F

2010. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!