Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire helyénvaló téma, egy könyv esetében?

Figyelt kérdés

Ez eléggé friss ötlet, a napokban jutott eszemben és mindenképp tudni akartam, hogy mennyire problémás ez a téma.

Szóval a történet központjában egy nő állna, akit próbálnak megerőszakolni, de szerencsére segítségére siet egy férfi és annak a felesége. Kiderül, hogy a nő pszichológus és rábeszélni a főszereplőt, hogy menjen el hozzá pár alkalommal.

Egy idő után meghívja a főszereplőt, hogy csatlakozzon ahhoz a társasághoz, akik hasonló helyzetbe kerültek, mint ő. A főszereplő pedig el is megy.

Aztán később a sztoriban valaki elkezdi levadászni ennek a társaságnak a tagjai és ezután inkább egy ilyen nyomasztóbb, nyomozós dologba menne át a történet.


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. aug. 8. 19:06
 1/9 anonim válasza:
50%
Nem tudom, a többség mit gondol, de engem érdekelne. Nem lenne egy átlagos könyv, az biztos
2020. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent meg lehet írni. Nem illegális.
2020. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes téma. De egy könyvbe nem hiszem, hogy beleférne. Bár attól függ, hogyan írod meg.
2020. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Már miért ne férne bele? Nincs hosszúsági határ a könyveken. Ha túl hosszú, hogy kényelmesen nyomtatható legyen, egyszerűen két kötetben adják ki a sztorit. Lásd pl. A nyugati utazás, ami két ~500 oldalas kötetben van meg nekem.


Meg aztán könyvsorozatok is léteznek.

2020. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Még szívesen hallanám mások véleményét is.

Akkor szerintetek az alap ötlet elég érdekes ahhoz, hogy több időt is belefektessek a kidolgozásába ?

2020. aug. 8. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
a végén derüljön ki hogy a pszichológusnő gonosz
2020. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem őt tervezem a gonosz arcnak beállítani. Bár eddig még annyira nem gondolkodtam lehetőségeken, de két karakter van, akit talán mondanék.
2020. aug. 8. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes az alapsztori, egyáltalán nem problémás a téma. Hajrá! :)
2020. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én könyvízlésem szerint a csoport terápiás részig nem olvasnám el, mivel nem keltette fel az érdeklődésemet, viszont ez a csavar benne, amit beszeretnél rakni nagyon érdekes. Szívesen megismerném a végét, s találgatnám ki lehet a gonosz.


Szerintem írd meg, de legalább is próbáld meg.

2020. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!