Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb poket zsebkönyv?

Melyik a legjobb poket zsebkönyv?

Figyelt kérdés
Most, hogy végre Debrecenbe is tettek automatát rászántam magam, hogy vegyek egy ilyen könyvet. Még egy sincs. Melyik a legjobb szerintetek? Melyik könyvel éri meg kezdeni?

2020. aug. 20. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Magda: Az őz
2020. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindenkinek más! Menj fel a honlapra és olvasd el, amit ott írnak róla és az alapján válaszd ki szerintem. :)
2020. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz látatlanban megtippelni, mi fog bejönni neked, de én ezeket szerettem:

- Utas és holdvilág (ha fogékony vagy elmélkedésre, és szereted Olaszországot meg az olasz hangulatot, tuti bejön)

- A halál kilovagolt Perzsiából (ennek elsősorban a retró hangulata jön be)

- A csodálatos tenger (anorexiás tinilány naplója, bár azt hiszem, ez kifutóban van és nem nyomtatják újra, most kell rá lecsapni, ha van még)

- A tizennégy karátos autó (olvastam már többször, de sokadjára is sírva röhögős, viszont sajna erre is érvényes, ami az előbbire

- Orlando; Gyöngéd barbárok (ennek a kettőnek a nyelvezete különösen gyönyörű)

- Az analóg bosszúja (ez nem regény, viszont nagyon érdekes, arról szól, hogy most, mikor életünk jelentős részét a neten vagy mindenféle kütyü segítségével éljük, mennyire megnőtt a kereslet az olyan, régimódi dolgokra, mint a hanglemez vagy a Moleskine füzet)

- Cigánytelep nyolctól négyig (egy kis szociológia; megtörtént esetek alapján írja a cigánytelepen dolgozó szociális munkás, engem megdöbbentett, hogy itt, velünk egy országban ilyen körülmények közt is élnek. Szomorú és vicces részek egyaránt vannak benne.)

2020. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!