Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véletlenül írtam egy könyvet,...

Véletlenül írtam egy könyvet, ti ilyenkor mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem terveztem ezt a dolgot, aztán egyszer csak elkezdtem azt érezni, hogy írok egy könyvet. Elkezdtek összeállni a szövegeim egy könyvvé.. aztán kész lett. Sajnos gépen írtam, ezért nem tudom elégetni, korábban ezt csináltam, ha ilyen történt velem. Elküldtem egy barátomnak, elolvasta, és azt mondta, odabasz. Én is elolvastam, és amúgy kajak nem volt rossz, sőt, tökre egyedinek éreztem. Ilyenkor mi a teendő, ti mit csinálnátok a helyemben? 22/L

2020. aug. 29. 22:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Velem olyan volt, hogy másnap egy könyvtárban ébredtem....

Túl nagy ára lenne, hogy megszabadulj attól a könyvtől. Ezért inkább jegyezd meg azt, hogy egy sör nem sör, egy könyv nem könyvtár...

Amúgy elolvasható?

2020. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Én kitenném wattpadra
2020. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Most szórakozol? Mi a fenének kéne elégetni? Ha annyira nem kell, töröld ki a fájlt, annyira nem bonyolult.
2020. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
92%
Álomgyár kiadó
2020. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
88%
ha a barátaidnak is tetszik tedd közzé még talán pénzt is szerezhetsz vele,nem tudhatot(lehet te leszel az új shakespear)
2020. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer viccből beírtam, hogy format c: és kiderült, hogy a d: meghajtón fut a windows....(jó nem...)
2020. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jézus, betűkből áll, szal igen, elolvasható, am ja gondolkozok rajta h kiadatom és akk elolvashatja mindenki aki kezébe veszi. Köszi a biztatást anonim, komálom shakespeart, nagy forma volt az öreg nagyon tudott vmit. Másik anonim: ha égettél már papírt, és töröltél már filét, akk tod mi a különbség
2020. aug. 29. 22:27
 8/26 anonim válasza:
100%
Remélem a könyvet nem ilyen stílusban írtad. Amúgy meg nem értem miért pontozták le azt, aki azt mondta, hogy rakd ki wattpadra, az egy jó ötlet volt. Amúgy meg ha nem akarod kiad/megtartani tényleg nem nehéz kitörölni, bár nem értem erre mi szükség lenne.
2020. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Rakd ki Wattpadra, vagy rakd fel Merengőre, Polc.eu-ra. Szerintem lenne olvasótábora. Én is Wattpadon és Merengőn írok és bár nem olvasnak több tízezren, de nem is a népszerűségre hajtok. :)
2020. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Remélem a könyv kulturáltam mint a kérdéseid és válaszaid.


(Azon lépjünk túl, hogy nem értem hogy lehet véletlenül egy TÖRTÉNETET írni) (A könyv egy tördelt, borítóval ellátott dolog, nem pedig egy Word file)


Ha meg akarsz szabadulni töröld ki, ha nem nem. Tudom ajánlani a Merengőt, Polcot vagy akár a Wattpadot, oda fel tudnád tölteni és akár elismerést kapni. Vagy egy kiadónak is elküldheted, de akkor hasznos lenne változtatni a stílusodon.


Azon kívűl, hogy betűből áll a sztori (haha), én szívesen belenéznék, el tudnád küldeni nekem priviben az első fejezetet?

2020. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!