Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A leírásnak megfelelő könyvet...

A leírásnak megfelelő könyvet tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezeket a csípősen hideg őszi napokat. Ilyenkor szeretek kicsit ''lehangoltabb'' könyveket olvasni. Pl.: Ami utánad maradt-Ashley Woodfolk, Itt voltam-Gayle Forman és ehhez hangulatban hasonló, kicsit szomorkásabb, melankólikusabb könyvek érdekelnének.Tudtok valami jót ajánlani nekem őszre? :) Előre is köszönöm!!<3

#könyv #szomorú #ősz #hangulat #fájdalmas történet
2020. szept. 1. 16:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem tértem ki rá, de valami jó történetű regénynek örülnék. Olyan legyen ami magával ragadó, mély érzelmekről van szó benne stb. Nem szükséges ősszel játszódnia, csak hangulatilag ilyesmit keresek. Érdekelnek a véleményeitek is, és a tapasztalat, hogy mit éreztetek az olvasás közben. Ja, illetve a kérdésben felsorolt két könyvet csak ajánlani tudom + Gayle Forman-Ha maradnék-ját is imádom :))
2020. szept. 1. 16:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Siobhan Dowd: Éles és gyors sikoly

Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek

Sara Barnard: Törékeny barátság

Jennie Melamed: Lányok csöndje

Meg Rosoff: Majd újra lesz nyár

Kevin Brooks: Lucas

Karen Thompson Walker: Csodák kora (ezt kiemelném az erős hangulata miatt)

Wendelin Van Draanen: Szerintem, szerinted

Leslye Walton: Ava Lavender különös és szépséges bánata


Én is szeretem ezt a hangulatot, szerintem ezekkel érdemes próbálkoznod. :) Érdekelne, hogy hogy tetszettek.

2020. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz az Outlanderrel, Harry Potterrel és az Üvegtrónnal. Esetleg a Jég és Tűz dala is tetszet. Illetve keress rá a Testcselre.
2020. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megyek is beszerezni ezek közül párat, aztán a többire is sor kerül :)
2020. szept. 4. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!