Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresnék az alábbi leírásnak...

Keresnék az alábbi leírásnak megfelelő könyveket?

Figyelt kérdés
Szeretem a fiatalokról szóló történeteket, de az a gond hogy a legtöbb semmitmondó,unalmas elcsépelt sztorira épülő cselekményt mondd el. Én olyat keresnék ami elgondolkodtató, elvont, jelen van a szerelem és a horror műfaj eleme, esetleg természetfeletti dolgok. De hozzáteszem, nem vagyok már tini, nosztalgiai indokaim vannak amiért ehhez a műfajhoz van kedvem. Lehet nehéz kérdés, de hátha valaki már olvasott ilyesmit.

2014. febr. 21. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát... ez így elég nehéz :/ Talán ezek valamennyire megfelelnek a leírásodnak:

Kendare Blake: Vérbe öltözött Anna

Mats Strandberg – Sara B. Elfgren: A kör

Ransom Riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

2014. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg elég nehéz és sokfélét lehetne ajánlani. Én mindenesetre összeszedtem neked néhány egyedibb/különlegesebb ifjúsági könyvet, hátha az egyik felkelti az érdeklődésed. :) (Van közte fantasy, realista és disztópia is.)


James Dashner: Az Útvesztő

Suzanne Collins: Az Éhezők Viadala trilógia

Karen Marie Moning: Tündérkrónikák könyvsorozat

Rachel Vincent: Vérmacskák könyvsorozat

Lauren DeStefano: Hervadás

Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek

John Green: Csillagainkban a hiba

2014. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!