Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan kéne kijavítanom ezt a...

Hogyan kéne kijavítanom ezt a részletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valahogy nagyon nem stimmel ez a rész, próbáltam javítani, de csak rosszabb lett...valaki tudna adni hozzá ötletet?



Ez a részlet:


Draco ajkait halk sóhaj hagyta el, miközben lassan feltápászkodott árnyékszürke karosszékéből. Fekete, Sergio Bardi cipője folyamatosan kopogott a márvány lapokból összeállított ordas padlózaton, ezüst íriszei pedig unottan nézelődtek az elegánsan kialakított szobában. Tekintete végül a közel két méter hosszú, másfél méter széles ónszínű tükörlapon állapodott meg, amelyből saját tükörképe pillantott vissza rá. Draco rémülten lépett hátrébb, s mutatóujjával végig simított felszakadt alsó ajkán. - Bassza meg...Ezek a büdös életben nem fognak eltünni - kecses ujjait ezúttal szanaszét álló hajába mélyesztette. - Mintha egy elefántcsorda maratont futott volna a testemen - szórakozottan felkuncogott a gondolatra, s vállán lejebb csúsztatta az alkatját takaró selyemlepelt. A hosszúkás hegek mellett néhány lilás véraláfutás is feltünt, azonban úgy tűnt, hogy a mágia és a muglitudomány keverése elég szépen ellátta sérülései nagy részét.


A Mardekáros gondterhelten sóhajtott, amikor pillantása merevedő péniszével találkozott.


Nem igazán szerette az önkielégítést, hiszen sokkal jobban esett neki, amikor egy férfi érintése által jutott csúcsra....Na nem mintha ez olyan sok alkalommal fodult volna elő. Túl sokra tartotta a testét ahhoz, hogy csak úgy random emberekkel lefeküdjön.



2020. szept. 5. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Húzd ki a felesleges részeket. Fontos hogy milyen színű a szék? Milyen méretű a tükör (simán egészalakos)? Milyen márkájú a cipője? Gyanítom nem.
2020. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Így van. "Ezüst íriszei", én meg ezt is kieszedném. A tükröt meg úgy írtad le, mintha eladni akarnád:D

Szedd ki ezt sok fölösleges részletet és, és bízz annyira az olvasókban, hogy maguktól is el tudnak képzelni egy márványpadlót.

2020. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, és a "random" szó nagyon nem jó oda. Elő beszédben én is szoktam használni, de írásban hanyagold, csak akkor lenne megengedhető, ha valami nagyon laza csávó szemszögéből látnák a történéseket.
2020. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző válaszolók mondják, felesleges ennyire leírni a részleteket.
2020. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"A Mardekáros gondterhelten sóhajtott, amikor pillantása merevedő péniszével találkozott."


*mardekáros


Illetve... Lehet én vagyok hülye, de számomra ez a mondat azt jelenti, hogy a tekintete találkozott a pénisze pillantásával.


Egyébként, nem vagyok fiú, nem tudom, de szerintem nem kell a tükörben nézegetnie magát, hogy rájöjjön arra, hogy felizgult.

2020. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Draco és a pénisz egy történetben? Szerintem ezért nem stimmel.

Egyébként meg a többiek tanácsát tényleg fogadd meg. Nagyon csicsás a szöveg.

2020. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem elég illreális ez így.

A szöveg inkább elegáns, úgyhogy a ,, Bassza meg...Ezek a büdös életben nem fognak eltünni" megszólalás eléggé nem illik oda

2020. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!