Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudok keresni műfaj, téma...

Hol tudok keresni műfaj, téma szerint? Milyen könyveket ajánlotok (műfaj lent)? Milyen nagyobb weboldalak vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az utóbbi időben kedvet kaptam az olvasáshoz.

Régebben nem izgatott nagyon és emiatt nem tudom hol és mit keressek.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy:

- Interneten hol van lehetőségem könyvek keresésére műfaj, téma alapján és rövid leírását megtekinteni?

- Vannak olyan weboldalak, ahol online is olvashatok különféle műveket, akár ingyen is?

- Melyik a legjobb hely, ahonnan könyvet lehet rendelni?

- Az olyan könyveket, ahol nem a szórakoztatás, hanem a tudás megszerzése a cél pl. "SAS túlélési kézikönyv - Túlélés minden körülmények között - John 'Lofty' Wiseman", ezekre külön van keresési lehetőség vagy teljesen más weboldalak foglalkoznam az ilyen jellegű könyvekkel? Ha igen, hol tudnék ilyesfajta könyvek

után keresni?


Ezek a műfajok érdekelnének engem:

Krimi, Fantasy, Romantikus, Dráma, Tragédia, Disztópia.


Köszönöm a válaszokat és a rám szánt időt!



2020. szept. 5. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Online a wattpadon tudsz ingyen. Ott vannak rendes művek illetve más felhasználók által írt könyvek is
2020. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Moly.hu, címkék között tudsz keresni "műfajra"

Online olvasni: pl. MEK

Könyvet rendelni talán a Könyvtündér, mert ott a legmagasabb az engedmény (25%)

2020. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 belapus ***** válasza:
Érdemes elmenteni a Bookline, az Alexandra ( ebből van kettő is ) a fentebb említett Könyvtündér, a Líra boltok oldalait ( és itt csak a néhány ismertebbet soroltam fel, mert van még jó néhány ), illetve a kiadók honlapjait, és nézegetni az akciókat.
2020. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!