Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dorian Gray hogy tervezte,ha...

Dorian Gray hogy tervezte,ha nem következik be a tragikus végkimenetel, hogyan finanszírozta volna az életvitelét hosszabb távon?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mennyi volt a vagyona de gondolom az se tartott volna ki a végtelenségig, vagy ha valamilyen oknál fogva elvész a vagyona mihez kezdett volna?

2020. szept. 10. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tervezte, mivel a könyv teljesen másról szól, nem ilyen ó ha egyszer nem lesz pénzem mit teszek majd tervekről.
2020. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
nem nézném ki belőle, hogy tervezte volna 😅 (én úgy képzelem el, hogy akkor majd összejött volna gazdag emberekkel, míg el nem jutott volna a mai sugardatinghez)
2021. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyértelműen nem a tervezésről szólt, hanem az adott pillanat örömeiről, annak megéléséről.. tehát a MOSTRÓL. Ha sokáig élt volna úgy képzelem, hogy mivel sokat látott biztos tudott volna valamit a javára fordítani és abból pénzt csinálni, illetve igen a külsejével tehetős embereket foghatott meg magának akik eltartották volna esetleg.
2021. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, mivel eladta a lelkét az ördögnek, ő elvileg mindent biztosított cserébe számára, az anyagi javakat is (persze idővel rájött, hogy nem volt olyan jó üzlet), legalábbis így képzelném el a cserét
2021. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!