Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyikek Agatha Christie...

Melyikek Agatha Christie legjobb könyvei?

Figyelt kérdés
Először a Paddingtont olvastam és ezután szerettem volna nagyon még Miss Marple könyveket olvasni. Ki is vettem egyet,(Egy marék rozs) ez is érdekes volt- sok könyvet végig sem bírok olvasni- de nem okozta azt a katarzist, mint a Paddington. Egy másik könyvet is vettem ki Agathatól, A macska a galambok között címmel és szeretnék még többet is olvasni tőle, mivel úgylátszik benne bízhatok, hogy le tud kötni. A kérdésem az lenne mivel érdemes folytatni? Melyikek a leg katarzisokozósabb' írásai?

2020. szept. 18. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a Tíz kicsi négerrel folytasd.
2020. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
AC nekem nem jött be. Patricia Cornvwell annál inkább.
2020. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az Ackroyd gyilkosság tetszett a legjobban tőle. Hihetetlenül csavaros és agyeldobós a rejtély megoldása.
2020. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Az ABC-gyilkosságok
2020. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek más a katartikus élménye egy könyv olvasásakor.én Agatha Christie-ben még nem csalódtam (93 kötetem van tőle!).
2020. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Rengeteget olvastam tőle... Amik most eszembe jutnak, és nagyon jók: Gloriett a hullának, Gyilkosság Mezopotámiában, Rejtély az Antillákon, Az ijedt szemű lány, Ellopott gyilkosság, A ferde ház, A titokzatos styles-i eset, Függöny

Igazából könnyebb azt összegyűjteni, ami nem annyira tetszett: Végtelen éjszaka - ez nem a szokásos A. C., és nekem annyira nem jött be.

2020. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
88%
Természetesen a Gyilkosság az Orient-expresszen, A Nagy Négyes és megerősítendő a Tíz kicsi néger és az ABC-gyilkosságok, ezek a legjobbak
2020. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!