Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bizonyos könyveken miért...

Bizonyos könyveken miért nincs nyomtatott ár?

Figyelt kérdés

Pl a Trónok harca magyar kiadású kötetei nincsenek nyomtatottan árazva, de nagyritkán belefutok más árazatlan könyvekbe is, bár nem túl szokványos.

Van valami különösebb oka?

Nagyjából azt tudom elképzelni, hogy ha nagyon felkapják, akkor tudják drágábban adni, hiszen egy fix árral azt nem lehetséges, míg akciózni igen.


2020. okt. 8. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Ettől sokkal nagyobb baj, hogy telenyomják matricákkal (kedvencem a fél borítót fedő AKCIJÓ!), árcédulákkal (a legutóbb vett könyvem négyszer volt átárazva) a szerencsétlen könyveket, és ha nem néhány napja esetleg hete kerültek rájuk, akkor sérülés nélkül levenni lehetetlen. De gyakran még akkor is.


Kapcsolódva kérdésedhez: úgyis leolvassa az eladó a könyvet, és megjelenik a kijelzőn az aktuális ár.

2020. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na ezzel is teljesen egyetértek, de szerintem a leges legbarbárabb dolog, amikor belepecsételik.

Libri-szépséghibás könyvek. Az nem zavar hogy esetleg egy millimétert szakadt a borító, de 10x5 centis pecséttel van beleütve a hátlapjába, hogy szépséghibás könyv.

2020. okt. 8. 17:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Ui.: egyébként az árazatlan könyveket is matricázzák, nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Csak nem olyan félkönyvnyi méretűvel, hanem kicsi fehér árazó matricával.
2020. okt. 8. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!