Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amennyiben Ginny Weasley...

Amennyiben Ginny Weasley leszbikus lett volna, véleményetek szerint vajon melyik lánnyal jött volna össze és miért, milyen alapon? Hogy lett volna a történet?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 08:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem egyik főbb szereplővel se illett volna össze, max. egy kviddicsezővel, pl. Katie Bell.

Lunát írták előttem, de szerintem vele naagyon nem passzolnának. Luna inkább elvarázsolt, békés, álmodozó, Ginny sokkal földhöz ragadtabb, aktívabb, extrovertáltabb, belevalóbb típus (persze Luna is az, őt is imádom, nem leszólni akarom ezzel). Olyasvalakit tudnék elképzelni mellé, aki “lépést tud tartani” vele, és vannak közös témáik, közös a temperamentumuk.

UI.: Így, hogy írtad, amúgy simán kinézném belőle, hogy nem hetero. :D Ha valakiből a szereplők közül, akkor belőle. Nagyon nem az a sztereotipikus női “háziasszony” karakter. :D +a kezébe tudja venni a gyeplőt, nem vár arra, hogy mások kezdeményezzenek nála.

2020. okt. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!