Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tényleg egy év múlva fog...

Tényleg egy év múlva fog megjelenni Leiner Laura következő könyve?

Figyelt kérdés
A Bízz bennem folytatására gondolok. Most olvastam molyon egy értékelésben, hogy egy év múlva jön a következő kötet. Én erről nem olvastam eddig semmit, és általában fél év telik el a könyvei között. Mondott ilyet Laura, hogy egy év múlva jön?

2020. okt. 18. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Biztos már minden "jót" kifingott magából, s több idő kell az íráshoz.
2020. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
A nő már nagyon túl van értékelve nem ér annyit mint amit mondanám róla. Az újabb könyvei már rég nem kötnek le...
2020. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Minek írtok ide ha nem is a kérdésre válaszoltok? Véleményt senki nem kérdezett. Ha nektek nem tetszik így jártatok, mindenkinek más a jó.


Egyébbként igen valószínű 1 év múlva, mert bár nem mondta de az előző trilógia megjelenési ből kiindulva jövő szeptember eleje. Persze ez nem biztos, csak egy logikai tipp

2020. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Komolyan én vagyok lepontozva aki a kérdésre válaszol?
2020. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi rosszindulatú embert egy helyen, te jó ég, szörnyűek vagytok! :c

A kérdésre válaszolva, valószínűleg nem kell egy évet várni rá, általában fél évente jelenik meg új könyve, vagy egy picit több, de egy évig sosem kellett még várnunk egy könyvére sem. Laura egyébként nem az a fajta aki kifogy az ötletekből, mint azt láthatjátok, már jóval előrébb tart az írással, valószínűleg már meg van írva a második rész de jó oka van arra hogy nem publikálja azonnal. Szimpla logika. Már én is nagyon várom a második részt :)

2020. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen azoknak, akik rendesen válaszoltak! :)

Akik nem, azok pedig csak a saját intelligenciaszintüket mutatták meg :)

2020. okt. 18. 19:57
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez ízlés kérdése. De az, hogy ide nem illő, rosszindulatú hozzászólást írsz, az már nem.
2020. okt. 19. 01:01
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

5össel teljesen egyetértek, hivatalos írást erről nem találtam. Szerintem ötlete már van, én ha író lennék, csak akkor adnék ki egy trilógia első részét, ha megírtam mind a 3at :)

Várom a következő részt én is :)


U.i.: tudom h nem írtam sok újat, na :)

2020. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért köszönöm a válaszod! :)

Szerintem is megírta már, általában úgy szokta, szóval remélem, nem kell majd egy évet várni :(

2020. okt. 20. 01:07
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Ez attól függ, hogy új szóló könyvet vagy újra felújított kiadást tervez-e időközben. Mert pl. a Versenytábor 1-2 között a két Remek kapott új kiadást, majd a 3. rész előtt a Kalauzt újította fel. Mivel trilógia által csak 3 részről van szó, így elhúzza vele az időt és közben tud dolgozni mással.
2020. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!