Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fogja vajon J.K. Rowling...

Fogja vajon J.K. Rowling folytatni a Harry Potter kánonos történeteket a Legendás állatok és megfigyelésük után?

Figyelt kérdés
Előzménytörténetek esetleg?

2020. okt. 18. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem simán benne van a pakliban. Látja, mennyi pénz van benne, nem képes róluk leszakadni... ha épp nem beszélnek róla annyit, twittel egy "érdekes tényt" valamelyik szereplőről.
2020. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
Én azt remélem, hogy igen. Néztem róla sok videót és doku filmet, és egyszerűen imádom, hogy milyen szinten van kidolgozva neki az egész varázsvilág. Nem tudtak tőle olyat kérdezni, amire ne mondta volna azt, hogy persze erre is van válasz. Az ő fejében olyan szálak is tökéletesen megvannak, amik nem szerepelnek könyvekben (még?). Ha ezeket tényleg olyan csodás minőségben, ahogy a HP regényeket is írta, megírná, én imádnám.
2020. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
az a baj 12 hogy bármi amit az eredeti könyvek után hozzárakott ehhez a "világhoz" távolról se közelíti meg az eredeti minőségét...
2020. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!