Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor hadjátok abba az olvasás...

Mikor hadjátok abba az olvasást: a fejezet végén vagy a fejezet közepén?

Figyelt kérdés
Aki a fejezet közepén abba hadja, nem felejtitek el az eddig olvasottat?

2020. nov. 8. 13:34
A kérdező szavazást indított:
Fejezet közepén
Fejezet végén
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Légyszi figyelj oda a helyesírásodra.
2020. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Hagyjátok*

Olvasottakat*

2020. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam nézni, hogy hol tartok, mindig náshogy, nálam ez nem lényeges.


És nem, nem felejtem el az addig olvasottakat. Ennyi erővel aki meg a fejezet végén fejezi be, az meg az azelőtti fejezetet felejti el.

2020. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 D-Mano ***** válasza:
100%
Én munkába menet és onnan hazajövet olvasok leginkább. S, ha le kell szállni az utolsó járműről, én ott hagyom abba az olvasást akár a mondat közepén is.
2020. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor alapból úgy állok hozzá, hogy "elolvasom még ezt a fejezetet, és akkor megcsinálom ezt meg azt." Ilyenkor elolvasom a fejezetet végig. De ha pl. hirtelen akad valami fontos dolog amit meg kell tennem, akkor ott hagyom abba ahol tartok. Amúgy tök mindegy, hogy a fejezet végén vagy közepén hagyja abba valaki az olvasást (szerintem), akkor is elfelejtheti, hogy mi volt addig. :D
2020. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Kedves első és második (nagy valószinüséggel ugyan az a személy) ez nem nyelvtan óra ameddig ki tudod olvasni mi bajod vele? Nem szép? Nem fog orbán jönni megnézni. Vagy esetleg ocd-d van?



ÉN ott hagyom abba ahol járok.

2020. nov. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg -sőt bizonyosan nem ugyanaz a személy, én egy hozzászólást fűztem a kérdéshez (#1).

Teljesen igazad van, hogy nem nyelvtan óra, és nem is kezdtem kioktatásba, csak tettem egy építő jellegű megjegyzést.


Ki tudom olvasni, persze, de ne ez legyen már a mérce, hogy ameddig értelmezhető, addig jóvanazúgy'.

2020. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Pedig jóvanazúgy
2020. nov. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Most tényleg mit zavar ha félreír. Nemtetszik nem válaszolsz senkinek se lett jobb. Te időt pazaroltál mert úgy se fogadják meg soha a kérdező pedig kapott egy választ igaz nem a kérdésére. Ilyeneken felesleges felakadni mert nem visz senkit se előrébb csak hátrébb. És nem amit most írok nem időpocsékolás mert egy lényegesebb problémát akarok megoldani. Mert minnél többen irnak annál kevesebben fognak. Pl volt olyan kérdésem haol 1 válaszoló spamelt 6 felesleges választ töb nem jött. Újra kiraktam és megkaptam a válaszomat lehet ennél a kérdésnél nem éppen ez a helyzet mert véleményt kér egy igen széles kategóriában de másoknál csak rosszat csinál.
2020. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat. Kivéve a nyelvtan tanárnőnknek/tanárúrunknak,mert nem lettem okosabb. Én is tudom hogy írják, de a siettségben így jött ki. Nem nyelvtan kérdésem volt, ezért ment neked a piros pacsi. Próbálj meg inkább a kérdésekre válaszolni, ne bele kötni a szövegbe! Ha nem tetszik, lapozz tovább!


A többinek nagyon szépen köszönöm, vannak még értelmes emberek!

2020. nov. 26. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!