Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor hadjátok abba az olvasás...

Mikor hadjátok abba az olvasást: a fejezet végén vagy a fejezet közepén?

Figyelt kérdés
Aki a fejezet közepén abba hadja, nem felejtitek el az eddig olvasottat?

2020. nov. 8. 13:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szavazással is lehetett válaszolni a kérdésre, amit meg is tettem. Felesleges lenne leírnom, miután szavaztam is.


Másrészt, honnan tudhatjuk, hogy a kérdező nem fogadja meg?



Ez egy olyan dolog most, amiben más-más véleményen vagyunk -és én elfogadom a te nézetedet. Felőlem kirakhatja bárki a kérdését titkosírással is vagy számokkal, csak utána nem kell csodálkozni, ha valaki véleményt formál. Azt még szabadon lehet egyelőre.

2020. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy ha ki lehet olvasni mondtam hogy ez a kérdés külön eset. Nem is olvastad el amit irtam na mind1
2020. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolok, hogy abba hagyom, de aztán végigolvasok még három fejezetet mejd lerakom és alszok😂
2020. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#11, Amint már írtam, nem lettem okosabb a kommentedtől, tehát teljesen felesleges. Majd ha nyelvtannal kapcsolatban lesz kérdésem, akkor majd a helyesírás kategóriába írok ki kérdést, de itt teljesen felesleges a "kioktatásod". Ki tudtad olvasni?! Igen... Nem tetszik a helyesírás?! Akkor szia, nézelődj a helyesírás kategóriába, itt nem a nyelvtan tudásodra vagyok kíváncsi.
2020. nov. 26. 16:43
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
Hopp igazam volt.
2020. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A könyv végén :D

Egyébként éppen hol.

Ha pl héven olvasok és jön az én megállóm akkor bárhol abba hagyom, de ha otthon a kis magányomban olvasok akkor leginkább a fejezet végén.

Nekem tök mindegy hol hagyom abba így is, úgy is az a vége, hogy kattogok azon, hogy mi lesz a folytatásban :3

2020. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!