Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem árulnak könyv...

Miért nem árulnak könyv csomagokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy angol nyelven sok könyv csomagot lehet venni kedvezményesebb áron mint ha külön külön venné az ember. Például Stephen king a setét torony sorozat 8 könyvét egybe áruljak 50 euróért ~ 8000 ft-ért. Itthon megközelítőleg 2500-3000 ft darabja.

Vagy edigg csak én nem akadtam rá ezekre? Esetleg ha így lenne várom az oldal linkeket.



2020. nov. 14. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy erre hondolsz-e, de amikor én járom a könyvesboltokat, gyakran látok sorozatokat csomagban. Pl. Narnia krónikáit, a Metró sorozatot, az éhezők viadalát stb. Azt nem tudom, hogy olcsóbbak-e úgy, de valószínűleg.

Ha erre gondolsz, akkor a legtöbb kőnyvesboltban megtalálhatók, de nem hiszem, hogy minden könyvsorozat. Talán csak a nêpszerűbbek. Ha nem erre gondoltál akkor bocsi!

2020. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a Fumax Kiadóról tudom, hogy szoktak akciós könyvcsomagokat összeállítani:

[link]

De valószínűleg a többi könyvkiadó is árul ilyeneket. Ha konkrétan egy könysorozat érdekel, akkor érdemes megnézni, hogy ki adta ki, és a kiadó honlapján megnézni, hogy adják-e akciósan csomagban.

2020. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kiadók honlapját nézd meg. Ott is szokott lenni.
2020. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szukitson vannak ilyen csomagok:


[link]


[link]


De hogy mennyivel olcsóbbak így mint külön, nem tudom.

2020. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!