Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem olvassák a könyvem...

Miért nem olvassák a könyvem Wattpadon?

Figyelt kérdés
Egy újonc író vagyok Wattpadon,vagyis úgy 2 hónapja vagyok aktív felhasználó.Már egy könyvet írtam amit ki is tettem,de alig olvasták egy nap 3-an szóval letöröltem.Most van dgy új profilom s elkezdtem egy könyvet ami szerintem azért nem annyira rossz.A fogalmazáson régebb borzasztó volt,de mostmár azért javult.De hiába tettem ki ezt a könyvet is alig olvassák.Ennek mi lehet az oka?

2020. nov. 20. 13:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hát mert pl. nem botlanak bele... wattpadon milliónyi iromány van, nagyon kicsi az esélye, hogy egy ismeretlen pont rátaláljon a tiédre
2020. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
S hogy tudnám elterjeszteni?
2020. nov. 20. 13:40
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ide kiírhatod, hogy mondjunk róla véleményt, és akkor már többen szembetalálkoznak a könyveddel, és még véleményt is kapsz róla. De mindenképp lásd el jó hashtagakkel, hogy könnyebben rá lehessen találni.

Sok sikert!

2020. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha belinkeled, én szívesen belenézek :-)
2020. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha egyből letörlöd, mert nem özönlenek az olvasók, semmi esély, hogy rátaláljanak. Aki meg elkezdte, az se fog visszamenni, mert ez azt sugallja, hogy nem vagy megbízható.


Igazából én azt látom, hogy az embereknek semmi türelme. Nincs türelmük megírni, alaposan átgondolni a történetet. Aztán nincs türelmük várni - éveket - hogy rendes olvasótábor alakuljon ki. Van ez a mostakarom mentalitás, de az írás nem ilyen. Idő, idő, idő... Nem lesz egy nap alatt többtízezres rajongói táborod.


És egy tipp: vessző, pont után kell szóköz.

2020. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne másoknak írj. Tudom, ez egy klisés szöveg, de az már rég rossz, ha azért törlöd le az egészet, mert csak páran olvassák. Na és? Általában az emberek nem máról-holnapra szerzik meg a hírnevet, az olvasótábort stb. akármit. Idő. Az 5-ös válaszoló remekül leírta, sokaknak nincsen türelme. Van, amikor unalmamban visszaszoktam nézni kérdéseket ebben a témában itt az oldalon, és sokaknál látom, hogy akik ilyesmi kérdést raktak fel linkkel, azoknak a nagy részük már törölte a könyvet Wattpadon. Nincs türelmük. Kapnak pár kritikát, nincs rögtön olvasójuk, már is törlik.


Pláne, hogy Wattpadról van szó. Rengeteg történet van Wattpadon, és sajnos sok tehetséges embernek veszik el az alkotása a szennyrengetegben. Ez már csak ilyen. A szerencsén is múlik, hogy mennyi ember látja meg a könyved Wattpadon. De ez a rögtön letörlés hülyeség. Lehet jönnének a megtekintések, csak idő kell.


Ha belinkeled én szívesen elolvasom. Csak tényleg, ha nincs olvasód még, az nem jelenti azt, hogy le kell törölni. Ne a nézettség miatt csináld.

2020. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából én azt látom, hogy az embereknek semmi türelme. Nincs türelmük megírni"


Elolvasni sincs türelmük.

2020. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy rátaláljanak, nem elég két hónap. Nem fognak azonnal özönleni a rajongók, amint kiteszel egy könyvet. De mindezt már előttem tökéletesen kifejtették.
2020. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Elolvasni sincs türelmük."


Úgy kell írni, hogy ne türelem kelljen ahhoz, valaki végigolvassa, hanem falja a fejezeteket;)

De ez az, amihez szintén idő kell. Nem fog valaki leülni és elsőre összedobni egy ilyen történetet. Rengeteg gyakorlás kell hozzá, ezernyi utómunka, és akkor talán sikerül ilyet írni.

2020. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve próbálok írni (8 éve dolgozok a sztorin), számtalan elvetett első és sokadik fejezettel, de mai napig bármit írok amatőr és élvezhetetlen, és még olyan alapvető dolgokat sem sikerült eldönteni, hogy milyen a főszereplő személyisége :')
2020. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!