Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó Drarry, Dramione, Tomarry/H...

Jó Drarry, Dramione, Tomarry/Harrymort vagy Severitus fanfiction angolul?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudok rengeteget, estefelé fogok küldeni linkeket hozzájuk.


Archiveofourown egy remek oldal, ha esetleg nem ismernéd, nagyon ajánlom.


Érdemes regisztrálni is, mert az írok be tudják állítani, hogy csak regisztrált felhadználók láthassák az írásaikat, habár sokan nem állítják be, de azért néhány remek ficnél be van.

2020. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hú, az lemaradt, hogy a fentiek Drarryk, habár ez a linkekre kattintva is látszik.
2020. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2020. dec. 5. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Többet nem tudtam linkelni, mert 5 hozzászólásnál nem lehet több ugyanattól a felhasználótól. XD

Severitusokat nem annyira szoktam olvasni, de ha még van más páros, ami érdekel, akkor azokból tudok küldeni ajánlásokat.


Nekem az egyik kedvencem a Lucius/Harry, nem tudom, olvastál-e már ilyet. Nagyon sok van angolul, és majdnem mind nagyon remek is.

2020. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
LuciusxHarry néhányat olvastam, és nincsen vele bajom, viszont még túl keveset olvastam ahhoz, hogy megmondhassam, hogy szeretem-e annyira, mint pl a Drarry-t, szóval ha nem gond, akkor küldesz légyszi azokból is? Ha ide nem megy, akkor privárban is jó.
2020. dec. 6. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!