Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani JÓ Niall...

Tudnátok mondani JÓ Niall Horan wattpad fanficet? Ha +18 az egyáltalán nem baj, sőt, csak jobb

Figyelt kérdés

Eddig olyan sztorikat találtam, amik az elején jók voltak, de a közepére eltűnt belőle az a varázs, ami az elején megfogott, vagy pedig az író a felénél abbahagyta.

Nem akarok nagyon nyálasat olvasni, mint pl a Complicated. Inkább legyen jól megírt +18, mint rosszul megírt nyáltól csöpögő semmi


17L



2020. nov. 22. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon kevés Niall-ös fanfictionok vannak, +18as meg pláne. Viszont egy könyvet tudok ajánlani, ami nem más mint a Where do broken hearts go. Az alap sztori, hogy Niall és a főszereplő nő már egy pár éve házasok, sőt már gyerekük is van, viszont a kapcsolatuk a végét járja. Érdemes elolvasni, én nagyon imádom, plusz Harry is nagyobb szerepet kap benne.
2020. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A zongora hangja (karamellasfank az író, van benne kevés 18+), Black and White (ludowyca28), Black and White (xrekaa05x). Én ezeket olvastam, még egyik sincs befejezve, de az a baj, hogy tényleg nincs valami sok Niall ff. A 'niallhoran' kategóriában az első 60-ban csak ez a 3 Niall ff van/volt, meg egy Ziall Horlik is.
2021. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régebben mintha több Niall fanciton lett volna nem?

Mármint akkor régen mikor még a blogspot volt a "menő".

Lehet én vagyok már öreg csibe.

2021. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!