Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlotok?

Milyen könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mostanában karantén alatt sokkal több időm lett olvasni, mindig is könyvmoly voltam:) általában ifjúsági könyveket olvasok, de több műfaj is megfogott, pl a horror, a fantasy, sci-fi, krimi

Amiket nagyon szerettem, azok a következők: Gyilkosság az Orient expresszen, Az Útvesztő trilógia, Éhezők vidala, Asimov: Én a robot (azt nagyon nagyon szerettem! :) ), illetve Leiner Laura könyveit is imádom, mindet olvastam

Valami fantasy érdekelne, vagy sci-fi, mit ajánlotok? Tényleg bármilyen műfajból ajánlhattok könyvet, igazából a történelmi,politikai és a túlságosan romantikus könyveket nem szeretem.

Szóval mi volt az a könyv/könyvek amiket nagyon nagyon szerettetek?

Köszi a választ előre is:)



2020. dec. 6. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár látom, hogy sokan ajánlottak már könyveket, ha nem baj, én is hozzátennék egyet s mást...


Nos, én nagy fantasy rajongó vagyok:

Ha még nem olvastad volna, ajánlanám a Harry Potter sorozatot. Én még anno ezzel szerettem meg az olvasást. Ez persze inkább a fiatalabb korosztálynak szól, de ismerek elég sok felnőtt HP-rajongót.


Érdekes Könyvsorozat a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei. Ez eredetileg egy trilógia volt, de készült belőle 4. és 5. rész is. Én igazából csak az első hármat olvastam, mert a 3. vége elég erőltetett volt számomra, de hát ízlések és pofonok :) Ettól függetlenül egy lenyűgöző könyv, nem is tudom mihez hasonlítani.


A másik hatalmas kedvencem a Gyűrűk Ura és A Hobbit. Az előbbit most olvastam ki, csak ajánlani tudom, ha komolyabb hangvételű, "klasszikus" fantasy is érdekel. Tolkien egyszerűen zseniális :D


Remélem tudtam segíteni :)

2020. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Amelia-egy élet cserepei, Agatha Christie könyvek

Tolkien könyvei, Dűne és annak folytatásai, Eragorn

2020. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Wadmalac ***** válasza:
Ha sci-fi, John Scalzitól bármi.
2020. dec. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!