Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb Leiner Laura konyvei kozul?

Figyelt kérdés
Sokan mondtak mar nekem hogy a Bábel a legjobb LL konyv de az IOV rol is nagyon sokat hallottam hogy az is nagyon jo. Nektek mi a véleményetek? Esetleg miben más a két konyv hangvetele?

2020. dec. 7. 14:19
A kérdező szavazást indított:
IOV
Bábel
46 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A Bábel is nagyon jó, szeretem is de szerintem nem az a legjobb könyve. Az Iov-öt nagyon szeretem de a Bexi nálam abszolút favorit. A Mindig karácsony is egy remek történet.
2020. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehez osszehasonlitani a kettot. A Babel szerintem realisabb, ertem ezt ugy, hogy fesztival meg azert van benne kis ivaszat, buli, hasonlok.

Az IOV komolyabb, tobb a mondanivaloja.

En pl mindkettot szeretem, a Babel az egy nyari chilles konyv amikor epp nincs mit olvasnom vagy csak unatkozok es megkeresem a kedvenc reszeim, az IOVet ezzel szemben, ha elkezdem akkor jon utana a tobbi resze is igy akkor legalabb ket hetig csak az IOVet olvasom :)

2020. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az IOV és a Bábel között nem tudok választani, de az összes LL könyv közül nekem a Bexi az örök kedvenc, azon belül pedig a Valahol.
2020. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Bábel nem a legjobb könyve, de egyáltalán nem rossz, nagyon jól átadja a fesztiválozás hangulatát.

Viszont nálam az IOV az örök kedvenc. Egyrészt tényleg sokkal komolyabb témákat dolgoz fel, úgy, hogy a fiatalabb korosztálynak is érthető legyen. Másrészt tele van meglepetéssel, ha egyszer elkezdem olvasni akkor addig le se teszem míg végig nem olvastam az egészet. :)

Nekem Leiner Laura összes könyve nagyom tetszett, talán az Akkor szakítsunk a legkevésbé és ahogy már említettem, az IOV a legjobban.

2020. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az örök kedvenc a Bexi sorozat, de még az Iov első trilógiát is szeretem.
2023. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett az IOV, igaz a Bábel is jó volt de kicsit zavarosnak éreztem néhány helyen
jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!