Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harcosok Törzse című könyvso...

A Harcosok Törzse című könyvsorozatnak az első három része kiad egy teljes sztorit, vagy szükséges hozzá a többi rész is?

Figyelt kérdés
Még tavaly karácsonyra kaptam meg a három magyarra lefordított kötetet, de attól félek, hogy a harmadik rész is hagy maga után kérdéseket. Ha esetleg szükséges a többi rész is egy teljes sztorihoz, megtalálhatóak valahol magyarul? A válaszokat előre is köszönöm!

2020. dec. 15. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, 6 könyvből áll egy-egy "évad", és az "évadok" között van általában időugrás, generáció váltás, vagy egy új bonyodalom.
2020. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és nem, sajnos csak az első három könyv jelent meg magyarul. Bár szerintem jobb is, a magyar fordítás elég rosszra sikerült (legalábbis az angol szöveghez képest, szerintem).
2020. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2020. dec. 15. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak az első 3 könyv jelent meg magyarul, és nem teljes a sztori. Sajnos a többit nem fordították le magyarra, mert nem volt jövedelmező (mert jó magyarként mindenki leszedte pdf-ben ahelyett, hogy megvette volna).


Szerezd be az angol sorozatot, vagy esetleg a német, francia, olasz, orosz fordítást, ezekből sok van.

2021. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az volt a gond (a gyenge minőségű fordítás mellett), hogy túl korai volt a magyar kiadás. Csak jóval később ért Magyarországra a Warrior Cats hype. Ha most fordítanák le, sokkal nagyobb sikere lenne. De ez csak az én véleményem. Mindenesetre jó lenne, ha kapna még egy esélyt a kiadóktól a sorozat, bár tudom, hogy nem fog.
2021. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
6 egymás utáni könyv ad ki egy (majdnem) teljes sztorit. Én angolul olvasom, ha te is szeretnéd megtudni a teljes történetet, kezd el valamelyik nyelven, amire minimum 6 rész van lefordítva. Én az angolt ajánlom, nincsenek benne olyan nehéz szavak. Ha viszont nem beszélsz angolul, vagy csak gyenge az angolod, Wattpadon van egy-két rész lefordítva (pl. a Rising Storm). Viszont mondanom se kell, hogy nem profi fordítás.
2021. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!