Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyit ér egyben a Vámpírakad...

Mennyit ér egyben a Vámpírakadémia sorozat?

Figyelt kérdés
1-6.rész(a kiegészítő rész nélkül).

2020. dec. 16. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Maximum a felét annak, amennyiért megvetted. Mivel használt könyvnek számítanak, ha egyben is akarod eladni, akkor kötetenként is maximum 1000-1200 Ft-ot érnek. Ezt szorozd meg annyival, ahány kötet van és vegyél le belőle legalább 10.15%-ot. Na, annyiért el tudod adni. Bár ez függ a kötetek állapotától is. Rossz állapotban levő könyvet értelemszerűen olcsóbban tudsz elpasszolni.


Én a hat kötet Harry Pottert (sajnos a hetedik hiányzik) 5500-ért adtam el egyben. Kötetenként 1200 Ft-tal számoltam. Drágábban nem kelt volna el, mivel használt, bár tökéletes állapotban levő kötetekről volt szó.

2021. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt az 1000-1200 én kicsit kevestelem mikor antikváriumban a 6 rész egyben 66000 és egyik rész sem kapható már a boltokban, illetve használtan sem nagyon látom, hogy hirdetnék az antikváriumokon kívül. (én anno a 3. részt 5000 ért vettem "használtan" (kétlem hogy olvasták volna egyszer is))
2021. jún. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!