Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire megbízható a "Enbook....

AKerZso kérdése:

Mennyire megbízható a "Enbook.hu" idegennyelvű könyveket forgalmazó oldal? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

December 8-án rendeltem egy könyvet, amit vissza is igazoltak, de sajnos nem tudok eligazodni, hogy mennyire gyorsak. Azt azért gondoltam, hogy nem várni kell rá egy kicsit. Kaptam is időpontot, még a rendelést követően (december 14-17), hogy milyen időintervallumban fog megérkezni a könyv. Azonban már 16-a van és továbbra sem kaptam értesítést, és mikor a könyvet vásároltam, azt írták a megadott két nap közt valamikor meg fog érkezni, minél hamarabb.

Minden választ és információt köszönök!



2020. dec. 16. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:
*várni kell rá* tudom elírtam
2020. dec. 16. 21:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly karácsonyra rendeltek könyvet onnét, nagyon későn szállították (az eredetileg megjelölt intervallumon kívül, ha jól tudom), de megjött.
2020. dec. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Végül kaptam az utolsó pillanatban (nem értem, hogy miért nem hamarabb) egy tájékoztató jellegű emailt, amiben leírták, hogy a könyvet sikerült még határidőn belül elküldeniük, azonban az kérdéses, hogy mikor érkezik meg. De ők úgy kalkuláltak vele, hogy még karácsony előtt, ha minden jól megy, meg kell érkeznie hozzám.
2020. dec. 18. 21:25
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én még nem rendeltem onnan, de tervezek. Megjött végül a könyved? Mi a tapasztalatod velük?
2020. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem ajánlanám, a Libristo fényévekkel jobb. Január 3-án rendeltem tőlük, aminek a várható szállítására január 18-át ígértek. Már több, mint egy héttel múlt 18-a, amikor írtam nekik, hogy mi újság a könyvekkel. Azt írták kb 1 hét és megérkezik. Nem tudom, hogy miért nem tudtak értesítést írni arról, hogy késik a rendelésem. Most február 21-e van és még mindig nem jöttek meg a könyvek amiket rendeltem. Természetesen e-mailt ismét nem kaptam azzal kapcsolatban, hogy mégis miért nem jött még meg a rendelésem. Úgy gondolom ez sokat elmond a weboldalról.
2021. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kiszállítása idővel látom vannak problémák,és nem kaptatok mindig információt,de ezek ellenére megbízhatónak találtátok az oldalt?Megéri onnan rendelni?A libriston is fent vannak ugyanazok a könyvek amiket szeretnék, viszont ott drágábbak és nagyobb összegért vennék könyveket tehát itt jóval olcsóbb lenne.Szerintetek megéri?Vagy a libristo az a tuti(onnan már rendeltem az tudom hogy megbízható és korrekt)?
2023. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!