Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Avram Latosca könyve miért...

Avram Latosca könyve miért átverés?

Figyelt kérdés

Megrendeltem, kifizettem, letöltöttem, olvasom. Csupa üres lap az egész, amit magadnak kell megválaszolni. Ezért fizettem karácsony előtt 4000 forintot 😩

Vissza lehet kerni a pénzt?😩 Hiába kaptam meg, de ez egy nulla.



2020. dec. 23. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 A kérdező kommentje:
Valaki irja meg mit tudok tenni, mert instan mikor megírtam kapásból törölte és letiltott.
2020. dec. 23. 22:26
 2/80 anonim válasza:
96%

Ez komoly? Ez olyan szinten van mint a FamilyGuyban Brian könyve a kívánd, akard, tedd.. xd Amúgy esetleg fogyasztóvédelem?

Én most láttam a posztot kiváncsi voltam rá nagyon hogy mennyibe kerül mert el se tudtam képzelni.. vaaagy instara/marketplacera tedd ki hogy neked még van egy aztán hátha átveszi valaki.

2020. dec. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 A kérdező kommentje:

Komoly 😩 ez egy semmi 😔

Mutattam anyukámnak, azt mondta, szerinte nem szabályos továbbküldeni. Apám mérgében azt mondta, felteszi torrentre.

Szerintem meg Avramnak kellett volna szabályosan eljárni, mert ezt nem gondoltam volna, hogy kapásból letilt. 😩

2020. dec. 24. 07:56
 4/80 anonim ***** válasza:
84%

Neked most komolyan voltak elvárásaid ettől a nőtől? Oké, megértem, fiatal vagy, szóval kérlek, hagyd hogy felvilágosítsalak egy kicsit.

Ez a könyv azért született meg, hogy Avram a fiatal követőit lehúzza! Persze, hogyha kap egy neki nem tetsző visszajelzést, akkor azonnal letilt. Sajnos tanácsot neked nem tudok adni azzal kapcsolatban, hogy hogyan szerezd vissza a pénzt, mivel Avram nem hajlandó veled kommunikálni ezzel kapcsolatban, de legalább tanultál ebből az egész szituációból valamit. Még pedig azt, hogy egy ilyen szutyok embertől nem érdemes semmit se venni, sőt, még a videóit sem kell nézni, mert csak az IQ csökken tőle és a drága idődet vesztegeted!

2020. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 A kérdező kommentje:
Tudom 😩 Nekem a legnagyobb csalódás, hogy letiltott. Anyameknak kifizettem a pénzemből, mert nagyon mérges lett, hogy szó nélkül lehúzattam a kártyájáról 4 ezret. Ők meg bennem csalódtak 😔 Anyum nem hagyja annyiban, testvére olyan helyen dolgozik, ahol utána néz ennek. Talán még nincs veszve. 😩
2020. dec. 24. 10:49
 6/80 anonim ***** válasza:
84%
Sajnállak! De mit vártál ettől a szutyok nőtől? Tudja; hogy a tinik oda vannak érte. Földig érő mellel nyomja a videót a könyvéről; azt is minek kirakni? Én a helyedben azt csinálnám; hogy beírnék a youtube videók alá is; hogy letilott és nem hajlandó veled kommunikálni!És hogy a könyv egy osszehányt sz.r; amiből pénzt akar csinálni. Egyértelmű!!! Plusz fogyasztóvédelem! Fing.assátok meg! Ahol csak tudod(közösségi média) tedd közzé; hogy milyen cukor nő; azonnal letilt; mert számodra egy f.s a könyve!!! Az a baj; annyira szánalmasak vagytok mind; akik elhiszitek ezt a rosszindulatú nőt!! Sajnállak; de valahol megérdemled; és a szüleid is; hogy hagyják; hogy egy semmire kellő legyen a példaképed! És ő 200 ezer ft -ot adakozott a hajléktalanoknak; mert megtehetik 🤣🤣 De azért az energiaitalt lopod!! Fuhh de egy szánalom nő ez. Szerintem ő ilyen bipoláris személyiség egy kis nárcizismussal itatva. Tuti beteg az agya. Hogy örül a sz. Ros könyvének 🤣🤣🤣Inkább segítene magán; aztán menne el egy orvoshoz!!! Szóval mindenkép fogyasztóvédelem és csinálj egy új instát írd meg neki; hogy ezt nem fogod annyiban hagyni!!! Sok sikert!
2020. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 A kérdező kommentje:
Anyum ugyanezeket mondta 😔 Bocsánat, én még csak 17 éves vagyok 😔 Másik barátnőm is szereti, de neki az anyukája nem engedte megvenni. Én anyum meg felhívta az ő anyját..😔
2020. dec. 24. 12:38
 8/80 anonim ***** válasza:
42%

Nevetségesek vagytok, komolyan mondom. Azért ne Avramot hibáztasd, amiért anyád csalódott benned, hiszen fejjebb írtad, hogy szó nélkül lehúztál a kártyájáról négyezret.

Másrészt pedig. Avram nem egy rosszindulatú nő, pont azért készítette a könyvét, hogy másoknak segíthessen vele. Honnan tudjátok, hogy le akar húzni anyagilag? Ismeritek, vagy csak úgy ugattok, hogy egyetlen videóját láttátok és légből kapott következtetéseket vontok le, alaptalanul? Nyilván ez történt.

Nem tudom, mi lehet a probléma, de kedves kérdező, csak úgy mondom, rajtad kívül legalább 500 embernek működött az e-book, szóval szerintem nálad lehet a probléma. Az előző válaszolóknak pedig üzenem, hogy csillapodjanak le egy picikét, mert ez nem pálya. Nem a kocsmában vagyunk. Köszönöm.

2020. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de arra mi a válaszod, hogy letiltott, miután jeleztem a problémát! Teljesen mindegy, mert mindenről felvétel készült, anyum és apum szolni fog a megfelelő helyeken.


Az egész üzlet egy fiktív ember neve alatt zajlik. Nem találják a könyvelői rendszerben! Továbbiakat tudok, megírom, hogy mások ne essenek csapdába és meg fog történni a rendőrségi bejelentés is. Apumnak keze van a navhoz és gazdasági versenyhivatalhoz is!

2020. dec. 24. 13:48
 10/80 A kérdező kommentje:
Nem tudhatjuk, hogy más nem járt-e így 😩 De írjatok arra a címre és látni fogjátok, senki nem reagál. A negatív kommenteket azonnal törli! 😩😔
2020. dec. 24. 13:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!