Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg ez a sztár lehet,...

Tényleg ez a sztár lehet, vagy csak átverés, mint szinte minden?

Figyelt kérdés

Ha egy sztár facebookjára oda van írva,de csak zárójelben hogy "official",az valószínű ő,vagy csak valaki csinálta a facebookot és odaírta?


Nézegettem ezt az oldalt és teljesen nem tudtam eldönteni hogy igazi-e,bár néha annak tűnik,néha kételkedek.Szokott kitenni pár képet,felé kommentál valamit a rajongóknak,vagy megszólítja a rajongóit.Van olyan is hogy rajongók tesznek fel neki címezve valamit az oldalra,de ahogy láttam,még sosem válaszolt nekik,vagy kommentelt vissza,legfeljebb belájkolta amit kitettek.

Lehet neki üzenetet is írni és jelölni.


Szerintetek igazi vagy nem?

Van amikor egyértelműen igazi,van amikor tényleg látszik hogy nem ő,de nem tudom vajon ez pl. igazi-e.



2016. júl. 2. 13:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Persze általában a legtöbb nem igazi,hanem a sztárok rajongói hoznak létre ilyeneket,de azon látszódni szokott hogy ők csinálják,mert vagy kifejezetten rajongói oldal néven hozzák létre a profilt,vagy pl. kiírják a sztár nevét,de a saját képüket teszik oda,így mindenki tudja hogy ők.

De létezik hogy egy sztárnak van olyan oldala ahova posztolhatnak rajongók?

2016. júl. 2. 13:17
 2/3 A kérdező kommentje:

A sztár nevét nem szeretném leírni,mert nem akarom hogy ez befolyásolja a válaszokat,hogy valaki utálja,valaki nem,nem szeretném ha ilyen vitákba meg véleménycserékbe folyna a kérdés.Ezért nem szeretnék konkrét nevet írni,legfeljebb privátba,ezt légyszi értsétek meg.Ott ha kell,leírom,de nem itt.

Annyit árulok el,hogy külföldi sztárról van szó.


(Bocsi hogy nem írok nevet,de ha tényleg nagyon érdekel valakit,annak priviben leírom esetleg,de itt nem szeretném.És szerintem ennyi információ is elég rá,hogy válaszoljatok a kérdésre)

2016. júl. 2. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valódi a face akkor hitelesítve van, látsz egy kis pipát a név mellett.

pl keress rá Jared Letora és meglátod mire gondolok.

2016. aug. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!