Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kaphatnék egy véleményt a...

Kaphatnék egy véleményt a könyvemről?

Figyelt kérdés

Írok egy könyvet, és az első fejezetet már fel is töltöttem wattpadra. Leírnátok a véleményeteket?

[link]



2020. dec. 25. 18:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ahogy a második fejezetben végre beindultak az események, és így két fejezet után azt mondom, hogy a stílus is egész jó, ahogyan írsz. Talán néha egy kicsit túl hétköznapi módon fogalmazol, de összeségében nem rossz. Szerintem jobb lenne, ha kicsit hosszabban, részletesebben írnál pl helyszínekről, emberekről meg maguk az események, párbeszédek is lehetnének hosszabbak, kicsit jobban kibonthatnád őket.

Egyébként annak ellenére, hogy nem én vagyok a célközönséged, nekem fenntartotta az érdeklődésemet, szóval gratula :)

2020. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!