Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik olvasták "A Vaják" című...

Akik olvasták "A Vaják" című könyveket! Filavandrel mennyit szerepel a könyvekben és mi a jelentősége? Milyen fordulópontoknál milyen döntéseket hoz?

Figyelt kérdés
Részletesen, ha lehet.

2020. dec. 29. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat, szerepel a Világ peremén történetben, ezen felül csak említés szintén van benne. A Megvetés ideje végén Francseszka tanácsadója, aki ellenzi a Scoia'tael cserbenhagyását.
2020. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi. Nem olvastam a könyvet, csak az első évadot láttam a sorozatból.

Abban az volt, hogy a Vaják nem ölte meg a szilvánt és a szilván később szólt Filavandrelnek, hogy a Vaják olyan, mint ők, nem pedig olyan, mint az emberek (akik lemészárolták az elfeket).

Filavandrel végül nem ölte meg a Vajákot.


Ez a könyvben is így volt?

2020. dec. 30. 02:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen, a tündék ott élkapják Geraltot és Kökörcsint, kicsivel késöbb megérkezik Firavandel. Kiderült hogy a szilván a tündéknek lopott élelmet mert nekik derogál a földművelés és a kereskedelem emberekkel. Geralt és Firavandel elsírják bánatukat egymásnak, Firavandel megsértődik amikor Geralt elmondja neki hogy sajnálja őt. A tündék ki akarják végezni a duót hogy ne maradjanak szemtanúk, a szilván ezt meg akarja akadájozni, de a tündéket nem hatja meg őt is megölnék. Ezek után egy karakter akit a sorozatból kihagytam megjelenik és ő győzi meg Firavandel és a többi Tündét hogy engedjék el őket.

Ezek után Geralt és Kökörcsin a szilvánnal elhagyják a völgyet.

2020. dec. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú. Akkor a sorozatban teljesen máshogy volt. Nagyon köszönöm a részleteket!
2020. dec. 30. 05:09
 5/5 A kérdező kommentje:
2020. dec. 31. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!