Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok írni olyan könyvtárak...

Tudnátok írni olyan könyvtárakat amik a mai napon nyitva vannak?

Figyelt kérdés

Csak, mert nem tudom most megnézni neten, hogy melyik könyvtár meddig marad bezárva!

Budapesten és az aglomerációban. A válaszokat nagyon megköszönném!!

Csak könyvet szeretnék kivenni.



2021. jan. 4. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sincs. Állítólag csináltak valami mozgó könyvtárat, de erről bővebbet nem tudok.
2021. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!!
2021. jan. 4. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
pedig milyen jó lenne a Szabó Ervin Könyvtár nyitva lenne )):
2021. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kormányrendelet tiltja a könyvtárak látogatását, ezért nincsenek nyitva.

A veszélyhelyzet jelenleg január 11-ig tart. Ha nem hosszabbítják, akkor utána nyithatnak a könyvtárak. Persze lehet, hogy továbbra is zárva lesznek.

Az országban több könyvtárban is lehet külső helyszínen vagy ablakon keresztül kölcsönözni, de a FSZEK kapcsán ebben nem vagyok biztos. De mivel a könyvtárosok a zárt ajtók mögött is dolgoznak (mert van dolguk, és senki sem kap fizetést az otthon ülésért), szerintem hívd fel a könyvtárat, és kérdezd meg, hogy bármelyik budapesti tagkönyvtárukban tudsz-e ilyen módon kölcsönözni.

2021. jan. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!
2021. jan. 7. 01:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! És most mi a helyzet, kinyithatnak már a könyvtárak? Tudtok valamit erről?
2021. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6:


Jogilag az lehetséges, amit a 2. válaszadó írt, de mivel ez sem kötelező, érdemes a helyi könyvtárat megkérdezni vagy a honlapjukon utánanézni. Főleg a kicsi (1-2 fős) könyvtáraknál lehet, holy nem indítják el a szolgáltatást.

2021. ápr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6, bocs, az előző választ egy másik kérdéstől másoltam ide, de így nincs értelme.

Szóval hajóilag az van, hogy ajtóban, ablakon át lehet kölcsönözni és visszavinni, de bemenni az épületbe nem szabad.

De inkább érdeklődj!

2021. ápr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó! Köszi, hogy írtál!
2021. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!