Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valakit érdekel esetleg...

Valakit érdekel esetleg néhány wattpad sztorim? Kíváncsi lennék pár vélemény. Van elrablós, romantikus, ismeretterjesztő tengerimalacos és hörcsögös, van kerekesszékes lányról szóló, ismeretterjesztő az emberiség romboló tevékenységeiről, és horror.

Figyelt kérdés

Van egy elrablós sztorim, amibe még csak most kezdtem bele, ez az egész téma új nekem, és igyekszek a lehető legkevesebb klisét belerakni, és nyugi, ez teljesen Stockholm szindróma mentes. A romantikus, az tulajdonképpen egy Cole Sprouse fanfiction, az be van fejezve. Van egy tengerimalacokról, egy hörcsögökről szóló ismeretterjesztő, azt annak ajánlanám akinek van hörije vagy malaca, és szeretne hasznos, fontos infókat megtudni róluk. A kerekesszékes lányról szóló történetem viszonylag régi, egy pályázatra írtam, szóval az csak egy novella, az nem olyan hosszú. Az ismeretterjesztő az emberiség romboló tevékenységeiről, az röviden azt jelenti hogy beszélek mindennel kapcsolatban, ami a vegánsághoz kötődik, de aki csak állatvédő, vagy környezetvédő, annak is ajánlanám. Aztán a horror, az is picit régebbi, szerintem az átdolgozásra szorul, egyszerűen nem tudom rávenni magam hogy folytassam :D Pedig nekem személy szerint tetszik a sztori alapötlete, megvan nagyjából a fejemben a cselekmény is, csak nem tudom...

És kb ennyi, ezen kívül vannak régebbi munkáim, amiket nem volt szívem letörölni mert olyan kis aranyosak :D Bár cikik is valamilyen szinten, de na, azokat inkább ne olvassátok el :D

Aki szeretne esetleg egy kifejtett véleményt írni, építő kritikákkal, nem lekezelően vagy durván (azzal sincs bajom, de azért légyszi senki ne hordjon le a sárga földig), vagy aki egyszerűen csak szeretne olvasni egy jót (vagy rosszat, majd eldöntöd olvasás után XD), az írjon rám, vagy írjon ide választ, és privátban mindenkinek leírom a wattpados nevemet. Nem titok, hogy leginkább kifejtett véleményekre várok, mert mondhat bárki bármit, szerintem fontos egy "írónak" más emberek véleménye, és hiába látom hogy hány ember olvasta az adott munkámat, az nem jelenti azt hogy tetszett is nekik.

A történeteim amiknek rendesen van cselekménye, szerintem leginkább a fiatalabb korosztályt érintené meg, vagyis nekik ajánlanám leginkább, viszont az ilyen ismeretterjesztős cuccokat bárkinek (azokhoz meg nyilván nem véleményt várok, csak egy kis érdeklődést, szeretek segíteni, tanácsokat adni embereknek XD).


Uh, kissé elvetettem a sulykot, elég hosszú lett, de ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, kérem írjon :)



2021. jan. 10. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a linkekkel kezdtél volna már rég kapnád a véleményeket.
2021. jan. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed is unalmas, a stilisztikától meg az egyik szemem kiakarja szúrni a másikat.


Néhány jó tanács:

- Ne akard megmondani, hogy milyen kritikát írjunk!

- Kerüld az XD-zést. Messengeren én is szoktam, de ha valakitől véleményt várok, nem ez a megfelelő stílus.

- Ha olyan kritikát kapsz, mint ez is, engedd el, hogy s3ggfej vagyok, szemeld ki belőle az építő tanácsokat (van benne, esküszöm).

- Ne mentegetőzz már az elején, illetve olyat se írj, hogy "szerintem talán kehetséges hogy 6-80 éves kor közöttieket érdekelni fog". Leírod, hogy thriller, felnőtteknek. Ennyi.


Ha ezek után mégis kíváncsi vagy a véleményemre, küldd el privátban!

2021. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem érdekel :)
2021. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!