Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tinik-mennyire tartjátok...

Tinik-mennyire tartjátok gáznak a könyveket ifjúsági(nemzetközi) irodalmat-ha kapnátok ajándékba örülnétek-olvasnátok?!?

Figyelt kérdés
üdv
2021. jan. 11. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
Az a tini, amelyik amúgy is szeret olvasni, biztosan örülne neki. Aki viszont egyáltalán nem olvas könyvet, maximum csak akkor örülne, ha számára valami nagyon érdekes könyv lenne.
2021. jan. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lena7 ***** válasza:
91%

Én örülnék neki, akkor ha olyan témájú könyvet adnál nekem, ami engem is érdekel 🤷‍♀️


Egyébként nagyon kevés tini szeret olvasni, szóval valószínűleg a többség nem örülne egy ilyen ajándéknak.

2021. jan. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem igazán örülnék neki
2021. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Azért nem mindegy, hogy milyen ifjúsági.


Szent Johanna gimi típusú, csak nemzetközi?

Kössz nem.


Árnyvadász univerzum típusú?

Még jöhet.



De az Élet és halál szériának (Aliens, Predator, AVP, Prometheus) jobban örülnék (bár ez képregény). Meg az Alien: Isolation - Izoláció eddig már biztos rendelhető, és nemsokára egy-egy új alien és predator könyv is kijön.


19/L

2021. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Mármint mire gondolsz? Igazi tiniirodalomra, mint Adrian Mole és társai? Azt ma már nem olvas ez az elkorcsosult nemzedék! Csak a telefont bujja a sok senkiházi, meg a szent johanna gimi féle ócskaságokat.
2021. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5


Épp feletted írtam, hogy nem kell nekem Szent Johanna gimi. :D

2021. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Szent Johanna Gimi-félék nem kellenek, de még a fent említett Árnyvadász-univerzum félék sem. Ha viszont olyan, mint mondjuk a Hamis Herceg, akkor örülnék is neki.


18/L

2021. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

amcsisorozat tinikrimik néven jelent meg van adrien mole is és e:mc2 szeretlek is.....

a házban ahol lakunk gondoltam odaadom egy ismerős srácnak hátha a szegényebb sorsú-tanulásban lemaradottaknak oda tudná adni....

csak ennyi örömet akartam szerezni....

2021. jan. 12. 16:12
 9/10 anonim válasza:
Ha nem konkrét személynek, hanem egy véletlenszerű, szegényebb gyereknek szántad, akkor szerintem ad oda. Ott nem egy ember jöhet szóba, így biztos talál olyat köztük, akit érdekelhet.
2021. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
már megtettem-nemtudom milesz a helyzet....
2021. jan. 30. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!